$ DOLAR → Alış: 5,32 / Satış: 5,34
€ EURO → Alış: 6,05 / Satış: 6,08

Hülya Koçyiğit Sağlık Durumu İle İlgili Açıklama Yaptı

Hülya Koçyiğit, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamasında, sıkıntısının büyük olduğunu dile getirdi.

Hülya Koçyiğit Sağlık Durumu İle İlgili Açıklama Yaptı
  • 29.05.2017

ABD’nin New York şehrinde geçmiş olduğumuz haftanın başında akciğerinde yer alan kanserli bölge için ameliyat geçiren sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit, sosyal medya paylaşımıyla sağlık durumuna yönelik bilgi aktarımında bulundu.

Geçtiğimiz günlerde yoğun bakımda yapılan tedavisinin sonlandırılıp normal odaya çıktığı bilgisine ulaştığımız Hülya Koçyiğit, bir süre önce nefes almakta birtakım zorluklar yaşadığını sosyal medya üzerinden sevenlerine duyurmuştu. Bugün yapmış olduğu yeni bir paylaşımda ise, dayanılmaz ve şiddetli ağrılarının devam ettiğini tekrardan duyurdu.

Türk sinemasının efsane isimleri arasında, unutulmayacaklar köşesinde bulunan Hülya Koçyiğit, herkese hayırlı Ramazanlar dilediğini iletirken, hala hastanede olduğunu ama sevenlerine cevap verebiliyor olmanın sevincini yaşadığını kaydetti.

Ağrıları için epiduraldan verdikleri ilaçları kestiklerini ileten Koçyiğit, bu ağrıların dayanılmaz ve şiddetli olduğunu belirtti. Bunun yüzünden damardan ve ağızdan ilaç almaya ağrıları kesmesi için devam ettiğini belirtti. Henüz direni de çıkaramadıklarını belirten Koçyiğit, Özetle çok sıkıntısının olduğunu fakat sabrettiğini belirtti, şükrettiğini vurguladı. Bu mübarek günler çerçevesinde kendisine ulaşmaya çalışan sevenlerinin, dostlarının, ailesinin olduğunu, fanlarının olduğunu vurguladı. Herkesin direnme gücü verdiğini dile getiren Koçyiğit, kendisi için dua eden herkesten Allah’a dua etti. Allah’ın izni ve desteğiyle bu zor günleri geçirecek olduğunu belirten Koçyiğit, çünkü sevgilerinin, yaşam enerjisi olduğunun altını çizerek Sevgilerimle deyip konuşmasını tamamladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ