$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

Geleceğin Sporcuları Melikgazi’de Yetişiyor!

Melikgazi Belediyespor alt yapı takımları sürekli olarak başarı elde etmekte. Özellikle voleybol branşı üzerinde 2007 yılından beri kendini kapsamlı bir şekilde gösteren ve il birinciliği, grup birinciliği, yarı final ve finallerde kendini gösteren voleybol takımları, fonksiyonlu ve başarılı voleybolcular yetiştirmeye büyük bir hızla devam etmekte.

Geleceğin Sporcuları Melikgazi’de Yetişiyor!
  • 29.03.2017

Mücadele etmekte olduğu 4 kategorinin 3’ünde Genç Erkekler, Yıldızlar ve Minik Erkekler’de bu sezon içerisinde Kayseri 1.liğini alan Melikgazi Belediyespor Genç Erkekler’de direkt olarak Türkiye finallerine katılmak için hak kazanmış durumda. Minik ve Yıldızlar’da grup birinciliği maçlarına çıkacak olan şehrimizin temsilcisi şampiyon bir şekilde 3 kategoride de Türkiye Finallerinde Kayseri adını geçirme arzusu taşıyor.

Kulüp Baş Antrenörü Fuat Kalay, Altyapı antrenörleri arasında olan Metin Tutum ve Zehra Hamurcu beraberinde sporcuların çok yoğun ve stresli bir maç trafiği geçirdiğinin altını çizdi. Bütün kategorilerde lider olma isteklerinin var olduğunu fakat yalnızca 3’ünde olabildiklerini belirtti.

Amaçlarının ilk olarak Kayseri’yi ve Meligazi Belediyesi’ni Türkiye’de başarıyla temsil etmek olduğuna değinen Kalay, Kendilerine güvenmekte olan insanları kesinlikle mahcup etmeyeceklerini, amaçlarının ise bu sezon içerisinde Kayseri’ye bir kupa getirmek olduğunu aktardı. Bu kupa için yapabileceklerinin en iyisini yapacak olduklarının garantisini verdi.

Kulüp Başkanı Serdar Öztürk ise Elde edilen bu başarıları, kendilerine her zaman ve her koşulda güvenen, sahip çıkan Memduh Büyükkılıç’a armağan ettiklerini aktardı. Daha büyük ve kapsamlı organizasyon kupalarını şehrimize getirmek adına sporcuların ve antrenörlerin çok yoğun çaba içerisinde olduğunu aktardı.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ