Kayseri Haber / Emlak Haberleri / ERK GYO 38.Cadde Projesinde Ön Talep Toplamaya Başladı İşte Örnek Daire ve Planlar

ERK GYO 38.Cadde Projesinde Ön Talep Toplamaya Başladı İşte Örnek Daire ve Planlar

İnsanların temel ihtiyaçlarının değişimine ayak uydurabilecek fonksiyonda hayata geçirilen 38.Cadde, güvenlik duygusunu üst seviyede sakinlerine yaşatırken modern dünyayla tanıştırma konusunda ise Kayseri’de ilk ve tek proje olarak ön plana çıkıyor.

38.cadde çok uzun çalışmalarla birlikte Kayseri’nin tüm değişimleri, istekleri, arzuları, tercih listeleri, problemleri ve sıkıntıları teker teker ele alındıktan sonra inşaat aşamasına geçmiştir. Bundan dolayı Kayseri üzerinde yer alan en fonksiyonlu konut projesi olma özelliğine de sahiptir.

Proje genelinde çocukların eve tıkılıp kalmaması için yer alan yeşillikler ve su göletleri, 2 tane mega oyun parkı, futbol sahası, basketbol sahası ve bisiklet yolu kendini gösteriyor. Yalnızca bunlarla da sınırlı kalmayan 38. Cadde projesi çocukların toplu bir şekilde ders çalışabilmesi için bir kütüphane de yaparak bir ilk altına imza atıyor. Son olarak ise yine çocuklar için dijital oyun salonu proje dahilinde yer alıyor.

38. Cadde projesinde büyüyen çocuklar, yaşıtlarına göre hep bir adım önde olacak, çünkü projedeki sosyal donatılar Kayseri’de hiçbir projede bulunmamaktadır. Aynı zamanda artan ve çekilmez olan şehir trafiğinin bir etkisi olarak meydana gelen otopark sorununa çözüm üretmek amacıyla tam 10.000 metrekare, her daire için 2 araç kapasiteli otopark proje dahilinde inşa ediliyor.

3 metre genişliğinde yürüyüş ve koşu yolunun da konumlandırılacağı projede, aynı zamanda dinlenmek için su göletleri ve çiçeklerin arasında çok huzurlu şekilde dinlenilecek oturma alanları kendini gösteriyor.  3 katlı sosyal tesis binasında, bay ve bayanlara farklı şekilde olmak üzere fitness salonları, ahşap saunalar ve buhar saunaları proje de yerini alıyor.

Bununla da yetinmeyen 38. Cadde projesi ihtiyaç olan her şeyi tek bir çatı altında topladı. Kuaför salonu ve kuru temizle hemen sitenin içerisinde bulunurken, yine aynı şekilde site içerisinde yer alan bir market ve marketten eve uzanan bir servis sistemi oluşturuldu. Aynı zamanda projede yer alan cadde dükkanları da kendini farkla ön plana çıkarırken, en seçkin restoran, kafe ve mağazaların yer aldığı mutlulukla gezebilecek olduğunuz bir cadde inşa edildi ve bu caddenin ismine ise 38. Cadde adı verildi.

Projeden Görseller ;

Örnek Daire ;

 

 

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir