$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

Erciyes Dolulukta Zirveye Ulaştı!

Türkiye’de yer alan en önemli kayak merkezleri arasında yer alan Erciyes’te hafta sonu çok büyük yoğunluk vardı. 

Erciyes Dolulukta Zirveye Ulaştı!
  • 22.01.2018

Erciyes Turizm A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yücel İkiler, Erciyes’te dolulukta zirve rakamlara ulaşıldığının altını çizdi.

Sömestır tatilinin başlaması beraberinde kayak severler Türkiye’nin en önemli kayak merkezleri arasında yer alan Erciyese akın akın geldiler.  Erciyes Turizm A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı İkiler, Kayak sezonunu suni karlama uygulamasıyla birlikte başlattıklarını ifade etti. Kayak sezonunun Nisan ayının sonuna kadar büyük bir hızla devam edecek olduğunu da sözlerine ekleyen İkiler, Çok güzel bir yoğunluğun hafta sonu kendini gösterdiğini, otellerin tamamen dolduğunu, tatil boyunca 102 kilometre uzunluğunda kayak pistinin var olduğunu dile getirdi.

Gündüz ve gece Erciyes Kayak Merkezi’nde farklı etkinlikler ve eğlenceler var olduğunun altını çizen İkiler, Otellerde de farklı animasyonların gerçekleştirildiğini sözlerine ekleyerek, 3 Mart tarihinde Erciyes’te 3. kez düzenlenecek olan dünya kupasının duyurusunu yaptı. Ulusal ve uluslararası çok sayıda farklı etkinliğe ev sahibi yapacak olan Erciyes’in durumunun çok iyi olduğunu da söyledi.

Mersin’den sadece kayak yapma amacıyla Kayseri’ye geldiğini ileten Gökhan Çopur ise günübirlik geldiklerini, çocukların kar gördüğünü ve onların kar görüp sevinmesinin kendileri için yeterli olduğunu vurguladı. Mersin’de karın sadece yaylalarda görüldüğünü, ama bu kadar eğlenceli bir ortam bulunmadığını da sözlerine ekleyerek ifadelerini noktaladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ