$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

Emniyet Binaları İçin İhale Gerçekleştirildi!

Büyükşehir Belediyesi, Emniyet Müdürlüğü için 2 adet hizmet binasının inşaatına başlayacak. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun beğendiği projelerin yapım işi ihalesi gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi imzasıyla Emniyet Müdürlüğü’ne verilecek ve bu kapsamda inşa edilecek olan hizmet binalarının projeleri Başkan Mustafa Çelik aracılığıyla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya anlatıldı.

Emniyet Binaları İçin İhale Gerçekleştirildi!
  • 01.03.2017

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, projeleri beğenmişti. Çelik, Belsin ve Eskişehir Bağları üzerinde bulunan alanlara 2 farklı emniyet binası yapılacağını aktarmıştı. İçişleri bakanının bu binaların projesini çok beğendiğini aktararak,yapmış oldukları projelerin, Türkiye üzerinde bulunan diğer şehirlerde de örnek proje şeklinde inşa edileceğini dile getirdi.

İki projenin yapım işinin ihaleye çıktığını aktaran Çelik, yaklaşık olarak bu 2 projenin maliyetinin 4.899.000 TL olduğunu belirtti. İhaleye katılım gerçekleştiren firma sayısının 9 olduğunu aktaran Çelik, tekliflerin komisyon tarafından incelenmesinden sonra ihaleyi kazanan firmanın sonuçlanacak olduğunun altını çizdi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesinin kısa vadede emniyet için yapacak olduğu bu söz konusu karakol binaları, Türkiye’de ihtiyacı olan iller içinde yapılacak. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun beğenmiş olduğu projeler örnek projeler olarak bilinmekte. Bu kapsamda diğer şehirlere de Kayseri’ye yapılan karakol binalarının aynısından yapılacak.

Eskişehir Bağları ve Belsin üzerinde yükseltilecek olan söz konusu emniyet binaları çok şık bir şekilde inşa ediliyor. Binaların inşaatının tamamlanmasından sonra Emniyet Müdürlüğü’ne teslim edilecek olduğu belirtildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kayseri’ye bir süre önce gelmişti ve bu projeleri çok beğendiğine değinmişti. Bu kapsamda da projeleri tüm Türkiye’ye yayacaklarını açıklamıştı.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ