$ DOLAR → Alış: 5,35 / Satış: 5,37
€ EURO → Alış: 6,10 / Satış: 6,12

Devlet Bahçeli 25 Mart’ta Kayseri Yolcusu!

MHP Kayseri il teşkilatının firesiz bir şekilde referandumda evet oyu kullanacak olduğunun altını çizen MHP Kayseri İl Başkanı Bakir Ersoy, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin 25 Mart (yarın) Kayseri’ye gelecek olduğunun müjdesini verdi.

Devlet Bahçeli 25 Mart’ta Kayseri Yolcusu!
  • 24.03.2017

MHP İl Binasında düzenlenen basın açıklaması kapsamında konuşma gerçekleştiren İl Başkanı Baki Ersoy, 15 Temmuz tarihinde FETÖ belasının Türkiye’den uzaklaştırılmasının ve Yenikapı ruhunun tekrardan oluşması adına mücadelede bulunan Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin, referandum için gerekli her şeyi yaptığının altını çizdi.

16 Nisan tarihinde Türk milletinin geleceğini oylayacak olduğunu belirten İl Başkanı Baki Ersoy, Kayseri İl Teşkilatının da referandumda olan oylarının firesiz bir şekilde tamamen evet olduğuna değindi.

Referandumda evet oyu kullanacak olduklarından dolayı, çoğu kesimin rahatsız olduğunu vurgulayan Baki Ersoy, 16 ilçe başkanı, kadın kolları il ve ilçe başkanları, Ülkü Ocakları İl başkanı ve teşkilatlarının, Taş Medreseli il başkanının, tüm teşkilatlar olarak 16 Nisan’da EVET oyu vereceklerinin altını çizdi.

Bu durumdan bazılarının rahatsız olduğunu, bu rahatsızlık çerçevesinde ise mesnetsiz bir şekilde iftira atmakta olduklarını, bu kapsamda ise başta Devlet Bahçeli olmak üzere tüm ülkücü camiayı hedef aldıklarına değindi. Bunların, CHP/HDP/PKK/PYD/FETÖ/DHKP-C/Perinçekgiller ve MHP ile bir bağı kalmadığından dolayı Devlet Bahçeli’ye düşmanlık besleyenler olduğuna değindi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin referandum çalışmaları çerçevesinde 25 Mart Cumartesi günü Kayseri Cumhuriyet Meydanında düzenlenecek olan mitinge katılım gerçekleştirecek olduğunu ifade eden Ersoy, tüm Kayseri halkını mitinge beklediklerini belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ