$ DOLAR → Alış: 4,64 / Satış: 4,66
€ EURO → Alış: 5,40 / Satış: 5,43

Demokrasi Mahallesi Pazar Yerine Kavuştu!

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Mimarsinan Demokrasi Mahallesi sınırları içerisinde yapım işleri tamamlanmış olan ve Başbakan Sayın Binali Yıldırım’ın Kayseri’ye teşrif etmesiyle birlikte şehrimizde yapımı tamamlanan yatırım ve tesislerin toplu açılışında bulunan Toki Kapalı Semt Pazaryeri’nin tanıtım töreninin yapıldığının altını çizdi.

Demokrasi Mahallesi Pazar Yerine Kavuştu!
  • 04.04.2017

Mimarsinan Demokrasi Mahallesi, TOKİ 5. etap Bozkurt Camii yanında inşası yapılan Kapalı Semt Pazarı’nın tanıtım törenine, eski Ekonomi Bakanı AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu,KESOB Başkanı Ahmet Övüç, Meyveciler-Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Zekerya Kaya, meclis üyeleri, muhtarlar, belediye çalışanları ve semt halkı katılımlarını gerçekleştirdi.

Demokrası Mahallesi Muhtarı Fevzi Şimşek, Belediye Başkanının göstermiş olduğu büyük çaba ve gayretlerle tamamlanan pazaryerinin mahalle halkına hayırlı ve uğurlu olmasını dilediğini, başkana ve ekibine teşekkür ettiğini belirtti.

Başkan ve ekibine büyük teşekkürlerini sunarak, şuana kadar istedikleri her şeyin olduğunu ve kesinlikle istekleri asla ret etmediklerini ve yardımcı olunduğunu aktaran Meyveciler – Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Zekeriya Kara, Şehre modern, sağlıklı ve her türlü altyapısı olan yeni bir semt pazaryeri kazandırmalarından dolayı büyük teşekkür ettiklerini aktardı.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ