$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

Demet Şener, Fotoğrafını Çeken Bir Avukatla Tartıştı!

Eski Manken Demet Şener, avukatıyla beraber Antalya’da boşanma davasına katılım gerçekleştirdi. Tanık dinlenmesi için Antalya’da yapıldığı iletilen duruşmaya, eşi eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay katılım gerçekleştirmedi.

Demet Şener, Fotoğrafını Çeken Bir Avukatla Tartıştı!
  • 27.05.2017

3. Aile Mahkemesi’nde gerçekleştirilen ve gizlilik kararı olduğu iletilen duruşma için avukatı Aslı Hatemi ile beraber Antalya Adalet Sarayı’nın 5. katında yer alan mahkeme koridorunda bekleyen Demet Şener, fotoğrafını çeken bir avukatla tartışma yaşadı ve çekilen fotoğrafı silmesini istedi.

Duruşmadan çıkan Demet Şener, gazeteciler tarafından sorulan sorulara cevap verdi ve ardından taksiye binip adliyeden ayrıldı. İbrahim Kutluay ile 12 yıldır evli olan Demet Şener, ilk olarak sosyal medyadan soy adını değiştirmesiyle birlikte boşanma mesajları vermeye başlamıştı.

Açtığı günden günümüze kadar hesabında evlilik soyadı olan Kutluay’ı kullanan ünlü model, instagram kullanıcı adını DemetSener77 yapmıştı.

Ünlü model ve sunucu eşinden boşanacağı haberini doğruladıktan sonra bile uzun süre Kutluay soyadını kullanmaya devam etmişti. Aynı zamanda Şener, katıldığı bir etkinlikte kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Bu zor dönemde en büyük desteğin çocukları tarafından verildiğini ileten Şener, Çocuklarının çok düşünceli olduğunu, kızının evin her yerine kendisine sevgisini anlatan küçük notlar yapıştırdığına dikkat çekti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ