Kayseri Haber / Gündem / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bugün Kayseri’ye Geliyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bugün Kayseri’ye Geliyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 5 Mayıs Cumartesi günü Kayseri’de. Erdoğan, Cumhuriyet Meydanı’nda saatler 14.30’u gösterdiğinde vatandaşlara ve partililerine hitap edecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşma yapacak olduğu alanda hazırlıklar sona ermiş durumda. Meydan’ın neredeyse her köşesine AK Parti bayrakları asıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kayseri’de gerçekleştirecek olduğu mitingin ardından saatler 17.00’ı gösterdiğinde Kocasinan’da yer alan Molu’da yeni inşa edilen 1607 yatak kapasitesi bulunan Kayseri Şehir Hastanesi’ni, saat 18.00’da ise AKP Grup Başkanvekili, eski bakan ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş’ın kayınpederi Osman Ulubaş tarafından yapılan Fen Lisesi’nin açılışını yapacak.

Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile beraber Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin kızı Zeynep Özhaseki’nin de düğününe katılım gösterecek.

İlginizi Çekebilir

3 Kuşak Fenerbahçeli Aile, O Fotoğrafın Hikayesini Anlattı!

Fenerbahçe basketbol takımının Final Four'daki şampiyonluğundan birkaç gün sonra Kars Kocaköy'de ikamet eden 3 kardeşin, küçülmüş sarı - lacivert kazaklarıyla çekilen fotoğrafı Twitter'de gündemden düşmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir