$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

Çiftlik Bank Kayseri Şarküteri Kepenklerini İndirdi!

Kurulduğu günden günümüze kadar çok sayıda üyesi bulunan ve ardından üyeleri mağdur edip milyonlarca lira ile kaçtığı iddia edilen Mehmet Aslan’ın sahip olduğu Çiftlik Bank’a ait olan Kayseri şarküteri bayisinin içi tamamen boşaltılarak kilit vuruldu.

Çiftlik Bank Kayseri Şarküteri Kepenklerini İndirdi!
  • 14.03.2018

27 yaşındaki Çiftlik Bank’ın sahibi olan Mehmet Aydın, Çiftlik Bank projesinin üreticisi olarak ön plana çıkıyor. Çiftlik Bank’ı ilk olarak bir oyun olarak ortaya atan Mehmet Aydın, bu oyundan biriken paralar sayesinde 4-5 ay geçmeden Bursa İnegöl üzerinde 250 büyükbaş hayvan kapasiteli bir çiftliğin açılışını yaptı.

Ardından son dönemin en popüler oyunları arasında yer almakta olan Çiftlik Bank il ve ilçelerde şarküteri bayilikleri dağıtımına başladı. Kayseri’de de bir süre önce İstasyon Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlayan Çiftlik Bank, hizmetlerini aksatmadan devam ettiriyordu.

OPERASYON YAPILDI, SAHİBİ ORTADA YOK!

Türkiye kapsamında 500.000’e yakın kişinin üye olduğu ve sadece birkaç ay içerisinde onbinlerce kişiden yüz milyonlarca TL toplamayı başaran Çiftlik Bank’ta üyelere bir süredir ödeme gerçekleştirilmemekteydi. Geyve Cumhuriyet Başsavcılığı aracılığıyla devam ettirilen soruşturma dahilinde Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından bir operasyon gerçekleştirildi.

Şirket sahibi olarak ön plana çıkan Mehmet Aydın, kayıplara karıştı. İstasyon Caddesi’nde hizmet vermekte olan Çiftlik Bank Şarküteri Mağazası’nın operasyonların ardından kepenklerini kapattığı fark edildi.

Çiftlik Bank şarküterinin hedef olarak kendini göstermemek için kepenklerini kapattığı, dükkanda içerisinde tek bir malzeme bile bulunmadığı ve tamamen boşaltıldığı görüldü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ