$ DOLAR → Alış: 6,27 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,34 / Satış: 7,37

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: “Türkiye, Zalim Dünyanın Vicdanıdır”

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, ülkemizin Zalim dünyanın vicdanı olduğu kanaatine vardı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: “Türkiye, Zalim Dünyanın Vicdanıdır”
  • 12.04.2017

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Melikgazi ilçesine bağlı olan Tınaztepe mahallesinde yaşayan halkla bir araya geldi. Bir düğün salonunda düzenlenen buluşmada konuşma gerçekleştiren Mehmet Özhaseki, zor bir coğrafya üzerinde yaşama sürdürdüğümüzü iletti.

Türkiye’nin Avrupa’da keyfe keder yaşamakta olan bir ülke olmadığını ileten Özhaseki, bulunulan coğrafyada etrafa bakıldığı takdirde, birçok ülkenin idare edilemeyecek bir durum sergilediğinin görüleceğini anlattı. Paramparça olduklarını, ateş çukuru içerisine düştüklerini ileten Özhaseki, bu kadar ülkenin arasında Türkiye’nin ayakta durduğunu gururla söyledi.

Türkiye’nin üzerinde çok sayıda oyun oynandığını ileten Özhaseki, bu oyunların oynanmasının sebebinin, Türkiye tarihinde göstermiş olunan misyondan kaynaklandığını iletti.

Türkiye’nin zalim dünyanın vicdanı olduğunu vurgulayan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kendilerinin gönül coğrafyasının lideri olduklarını ve aynı zamanda zalim dünyanın da vicdanı olduklarını belirtti. Eğer İsrail’e birisi 1 dakika diyecekse, bunu Recep Tayyip Erdoğan’ın dediğini vurgulayan Özhaseki, Mynamar’da zavallı bir müslüman göz yaşı döküyorsa onunla birlikte göz yaşı dökenin de yine Recep Tayyip Erdoğan olduğunu iletti. Bunlar beraberinde eğer Filistin’de gariplerin gözyaşı dinmiyorsa, kendi aralarında oturup, onu kendilerinin dert edindiğini iletti. Çünkü dünyanın geçici olduklarına inandıklarını ileten Özhaseki, Bu günlerin gelip geçecek olduğuna dikkat çekti.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ