$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

Caner Erkin ve Asena Atalay’ın Velayet Davası Gergin Bir Şekilde Başladı!

Beşiktaş’ta futbolcu olarak görev yapan Caner Erkin’in oğlunun velayeti için Asena Atalay’a açtığı davanın ilk duruşması gergin bir şekilde başladı.

Caner Erkin ve Asena Atalay’ın Velayet Davası Gergin Bir Şekilde Başladı!
  • 24.05.2017

Caner Erkin, oğlunun üstün menfaatleri için duruşmaların gizli yapılması talebinde bulundu. Asena Atalay’ın avukatı Beyza Sındıraç ise, İftira olarak adlandırılan iddialarla müvekkiline yöneltilen suçlamaların varlığından bahsederken, haklı olduklarının ispatı için davanın aleni bir şekilde görülmesi talebinde bulundu. Hakim, bu velayet davasının 70.000.000 velayet davası gibidir söyleminde bulunarak davanın aleni bir şekilde görülmesini istedi.

İstanbul Aile Mahkemesi’ndeki duruşmaya Asena Atalay, avukatı Beyza Sındıraç ile beraber katılım gerçekleştirirken, Caner Erkin’i mahkemede avukatları temsil etti. Taraf avukatları arasında duruşmanın gizliliği konusunda çok sayıda gerginlik ara ara meydana geldi. Araya giren ve iki tarafında şov yapmasına izin vermeyeceğini, bu davanın 70.000.000’un velayet davası gibi olduğunu belirten hakim, davanın açık olarak görülmesi kararını verdi.

Erkin’in avukatları Asena Atalay’ın çocuğunu özel günlerde bile yalnız bıraktığını, çocuğun okul hayatını sıkıntıya soktuğunu ve direk dansı yaparak sosyal medyada paylaşmasını gerekçe olarak göstererek velayetin babasına verilmesi talebinde bulunurken, Atalay’ın avukatı ise, Erkin’in çocuğu görmeye gelmediğini, direk dansı videosunun Erkin ile evliyken çekildiğini iletirken, aynı zamanda çocuğun kendi annesi varken başka bir kadınla aynı evde yaşamasının hukuken kabul edilebilir olmadığını dile getirdi.

Ardından ise alınan beyanların sonrasında mahkeme heyeti kararını açıkladı. Tanık dinlenmesi için davayı erteleyen mahkeme, gizlilik talebini de reddederken aleni bir şekilde davanın işleyeceğini kararını verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ