$ DOLAR → Alış: 5,57 / Satış: 5,60
€ EURO → Alış: 6,19 / Satış: 6,21

Çamaşır makinesi kapağından Kümes Yaptı

Kayseri’nin Talas İlçesinin Kuruköprü Beldesinde ki 57 yaşında ki Ayşe Kuyak’ın yaptığı kümes görenleri hem şaşırtıyor hem de gülümsetiyor. Eski çamaşır makinesinin kapağından yaptığı kümes kapısı onu bir hayli meşhur yaptı. Kendisi de kümese gösterilen ilgilen oldukça memnun.

Çamaşır makinesi kapağından Kümes Yaptı
  • 24.09.2017

Talas’ın Kuruköprü Beldesinde ki 57 yaşında ki Ayşe Kuyak, akıllara gelmeyecek bir şekilde görenleri gülümseten bir kümes inşa etti. Tavuklarını çok sevdiğini belirten Ayşe Kuyak, onlar için daha iyi neler yapabilirim diye düşünürken, 25 yıl önce aldığı çamaşır makinesinin bozulması üzerine, yeni bir makine alarak, eski çamaşır makinesini nasıl kullanabilirim diye düşündü. Kümesin kapağını, çamaşır makinesinin kapağından yapan Ayşe Teyze görenlerin esprili şakalarıyla karşılaşıyor.

Eşine bu fikri anlattığın da eşinin karşı çıkmasına rağmen yaptığını söyleyen Ayşe Kuyak, tavuklarım için en iyisi olduğunu düşünüyorum, görenler renkliler ve beyazlarla ilgili şakalar yapıyor ”Tavukları kaç derece yıkıyorsun” diyorlar bu beni mutlu ediyor.

Kümeste ki tavukların rahat nefes alabilmeleri için delikler açarak onları rahatlattığını söyleyen Ayşe teyze, akrabalarının kendisini arayarak ”Hala, renklilerle beyazları aynı anda yıkama” diyerek şakalar yaptığını belirtti. Ayrıca beldeye gelenlerin kümesin fotoğrafını çekmelerinin kendisinin mutlu ettiğini söyleyen Ayşe Kuyak, gösterilen ilgiden memnun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ