$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

Burak Özçivit, Fahriye Evcen’e İlgi Gösterilmemesiyle İlgili Konuştu!

Burak Özçivit, Cannes Film Festivali’nde “The Meyerowitz Stories” filminin gösterimine katılım gerçekleştiren nişanlısı Fahriye Evcen’e kırmızı halıde basın tarafından fazla ilgi gösterilmediği haberleriyle ilgili açıklama yaptı.

Burak Özçivit, Fahriye Evcen’e İlgi Gösterilmemesiyle İlgili Konuştu!
  • 25.05.2017

Türk oyuncular olarak yurtdışında temsil etmeye çalıştıklarını ifade eden yakışıklı oyuncu, Evcen’e yapılan yorumlarla haksızlık yapıldığının altını çizerek, Evcen’in Türk oyuncular adına orada yer aldığını ve çok da güzel temsil ettiğini iletti ve nişanlısına sahip çıktı.

Özçivit, nişanlısının giydiği elbisenin çok güzel olduğunu, hatta kendisinin de kıyafet seçiminde fikrini beyan ettiğini belirtti. Evcen’e doğrudan yöneltilen eleştirileri HaberTürk Magazin yazarı Kadir Kaymakçı yorumladı:

Cannes’i salladı, rüzgar estirdi başlıklarına milletin takıldığını, yılın 365 günü beş para etmez şarkılar, dizilerin, filmlerin fırtınalar estirdiği magazin ortamında Cannes’da estirilen tatlı melteme kafa yormanın çok saçma olduğunu vurguladı.

2 yıl önce Cannes’da Inside Out filminin galasına katılım gerçekleştiren Cansu Dere için, Bu Kızda kim? diyerek ilaç niyetine bile bir kere dahi deklanşöre basılmadığını ileten Kaymak, Cansu için öyle de, Evcen için farklı mı çıkışında bulunarak, bu güzel oyuncuların pozları sadece L’Oreal’in hazır bulundurduğu tek bir fotoğrafçıya verdiklerinin altını çizdi.

Hiçbir ülkede, Türkiye’de olduğu gibi, sponsorla gitti fotoğrafını kimse çekmedi diye tartışma olmadığını ileten Kaymakçı, Bu durumun direkt olarak Fahriye Evcen’in fotoğrafının açısıyla ilgili olduğunu iletti.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ