$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

Bülent Ersoy’u Yılan Soktu!

Haziran ayında Show TV ekranlarında gösterime girecek olan “Dünya Güzellerim” isimli realty show programının çekimleri için Hindistan’a giden Türk Sanat Müziği’nin en önemli ve seçkin isimlerinden olan Bülent Ersoy talihsiz bir olay yaşadı. Bülent Ersoy’u aniden yılan çıktı. Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, hemen olay yerinde yapılan ilk müdahalenin sonrasında hastaneye kaldırıldı.

Bülent Ersoy’u Yılan Soktu!
  • 27.05.2017

Hindistan’da 46 derece sıcakta meydana gelen çekimler esnasında dinlenme amacıyla yeşil alan tercihi yapan Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy’un birden bire çığlık atarak yardım istemesinin üzerine çalışanlar hemen yanına koştu.

Yardıma koşan set çalışanları yılanı yakalayarak, öldürdüler. Sol bacağında şişkinlik ve yoğun miktarda kızarıklık meydana gelen Diva, set doktoru tarafından yapılan ilk müdahalenin sonrasında, vakit kaybetmeden direkt olarak acil bir şekilde hastaneye kaldırıldı. Bacağından yılanın ısırdığı bilgisine ulaşılan Diva, müşahede altında tutulmakta.

Bülent Ersoy, 9 Haziran 1952 tarihinde dünyaya Malatya’da gözlerini açmış ve 1960 yılına kadar hayatını Malatya’da devam ettirmiştir. Ardından ise Ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşmiştir. Asıl adı Bülent Erkoç olan, Bülent Ersoy, çok küçük yaşlardan itibaren müziği ilgi odağı haline getirdi. Melahat Pars, Rıdvan Aytan gibi o dönemin güçlü seslerinden ve belediye konservatuarı hocalarından özel dersler aldı. İstanbul Belediye Konservatuarı’nı bitiren değerli ses, aldığı akademik terbiye aracılığıyla aynı zamanda Tanrüzikal tecrübelerini geliştirme fırsatı buldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ