$ DOLAR → Alış: 5,37 / Satış: 5,39
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,10

Böyle Sokak Kavgası Görülmedi!

Stockport şehir merkezinde bir sokakta meydana gelen kavga, akıllarda “böyle bir şey olabilir mi” sorusunu canlandırdı. Bıçaklama, araç kullanarak adam ezme ve sandalyelerle birlikte acımasız, vahşi dövüşün meydana geldiği kavga, bir kişinin cep telefonu kamerasıyla salise salise kayıt altına alındı. 

Böyle Sokak Kavgası Görülmedi!
  • 12.07.2017

tockport şehir merkezindeki bir sokakta gerçekleşen kavga akıllara durgunluk verdi. Bıçaklanma, araçla adam ezme ve sandalyelerle acımasızca dövüşün görüldüğü kavga bir kişinin cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay yerinde yaşayan bir kişi tarafından kaydedilen görüntüler izleyenlerin tüylerini diken diken etti. Kavga kırmızı arabadaki bir kişinin sokakta bulunan bir mekandaki kişilere bıçakla saldırması sonucu başladı. Kısa sürede çığrından çıkan olayda mekandakilerse ellerinde sandalyelerle saldırgana tüm gücüyle vurdu.

Araçtakiler ise olay yerinden uzaklaşma fırsatı bulunca hızlıca arabaya bindiler. Olay yerinden uzaklaşmak içinse karşılarına çıkan ilk kişiyi ezerek uzaklaştılar.

Saldırganlar olaydan 3 gün sonra polisler tarafından yakalandı ve yanlarında bıçak taşıdığını itiraf etti.

Gördükleri karşısında büyük şaşkınlık yaşayan çevre sakinleri ise yaşananları hayatlarında gördükleri en şiddet dolu dakikalar olarak nitelendirdi.

VİDEO –  tıkla

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ