$ DOLAR → Alış: 5,37 / Satış: 5,39
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,10

Başkan Palancıoğlu Minik Öğrencilere Sürpriz Yaptı!

Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Şehit Burhan Kaplan İlkokulu’na bir ziyaret düzenledi ve ziyaret kapsamında öğrenciler ile sohbet etti.

Başkan Palancıoğlu Minik Öğrencilere Sürpriz Yaptı!
  • 03.03.2017

Hemen sonrasında Palancıoğlu, okulda öğrenim görmekte olan öğrencileri yakın zamanda açılışı yapılacak olan Kadın Kültür Merkezi ve Kapalı Çocuk Parkı’na götürdü.

Öğrenciler beraberinde Kapalı Çocuk Parkı’na giden Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Gün içerisinde bir ilkokula ziyarette bulunduklarını ve bu kapsamda çocuklara bir hediye vermek, sürpriz  yapmak amacıyla okulda eğitim ve öğretim görmekte olan öğrencileri daha açılışı yapılmamış olan kapalı çocuk parkı ve kültür merkezine getirmiş olduğunu aktardı.

Amaç olarak ise ailelerin ihtiyacının olduğunda çocuklarını güvenli bir şekilde, son derece rahatlıkla bırakabilecekleri bir merkez tasarlamak olduğunu aktardı. Projenin bittiğini belirten Palancıoğlu, söz konusu alanın açılışının sabah 8:00 civarında ve kapanışının ise akşam 22:00’a kadar olacağının altını çizdi.

Bu proje kapsamında yer almakta olan toplam 3 farklı sınıf bulunuyor. Gelecek günler içerisinde projenin açılışı yapılacak ve proje herkese açık bir şekilde hizmet vermeye başlayacak. 4-9 yaş grubu çocuklara 3 farklı sınıfta eğitim ve öğretim imkanı tanınacak. Çocukların çok mutlu olduğunun da altını çizen Palancıoğlu, kreş içerisinde birkaç saat zaman harcamakta olan minik öğrenciler Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’na sürprizi için teşekkürlerini sundular ve doyasıya oynadılar.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ