$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

Başkan Çolakbayrakdar, Bölge Hastanesi Üzerinde İnceleme Yaptı!

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, inşaat süreci hala devam etmekte olan Kayseri Bölge Hastanesi kapsamında incelemeler gerçekleştirdi.

Başkan Çolakbayrakdar, Bölge Hastanesi Üzerinde İnceleme Yaptı!
  • 14.03.2017

Yetkililerden Bölge Hastanesi’ne ilişkin tüm bilgileri alan Başkan Çolakbayrakdar, projeyi maket üzerinden en ince ayrıntısına kadar inceleyip, bilgileri aldı. Çolakbayrakdar, dev yatırımlar ve projeler sayesinde Kocasinan ilçesinin, Kayseri içerisinde tüm alanlarda ilk sırada olan cazibe merkezi durumunu alacak olduğunu aktardı ve Kayserinin devasa bir bölge hastanesini bünyesine katacak olduğunu belirtti.

Binlerce yıldır sanayi ve ticaretin başrol oyuncusu olarak bilinmekte olan Kayseri, devlet, hayırsever iş adamları ve şehri yönetmekte olan makam daki kişiler aracılığıyla çok farklı alanlar üzerine kurulu olan yatırımlar aracılığıyla tüm kültür, sağlık, spor, eğitim, turizm, tarım v.b. alanlarda kendini uluslararası anlamda göstermiştir.

Bundan dolayı, cumhurbaşkanına, başbakana, bakanlara, milletvekillerine ve bu kapsamda emeği geçen tüm herkese Çolakbayrakdar, yüksek teşekkürlerini iletti. Başkan Çolakbayrakdar, aynı zamanda Kocasinan Belediyesi tarafından gerçekleştirilmekte olan yatırımların sayesinde, Kocasinan’ın, her geçen gün daha da büyük bir gelişme içerisine girdiğini ve bununla orantılı olarak her gün gelişim gösteren nüfus ve konut alanıyla beraber daha da gelişmekte olan bir ilçe olduğuna dikkat çekti.

Kocasinan Belediyesi olarak hastanenin çevre düzenleme çalışmaları için kolları sıvayacak olduklarının altını çizen Çolakbayrakdar, bundan sonra olacak zaman içerisinde üzerilerine düşen görevi hakkıyla yerine getirmeye büyük bir hızla devam edeceklerini aktardı.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ