$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

Başkan Çolakbayrakdar, 2018 Planını Açıkladı

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, dün yaptığı toplantıda 2017’yi değerlendirirken ,2018 planlarından’da bahsetti.

Başkan Çolakbayrakdar, 2018 Planını Açıkladı
  • 16.01.2018

Başkan Çolakbayrakdar, dün yaptığı basın toplantısında 2017’yi değerlendirirken 2018 planından da söz etti.

”2017’de Kocasinan’da gezmediğim sokak kalmadı.” diyen Çolakbayrakdar her zaman halkının yanında olduğunu belirtti.

2017 yılında faliyete geçen asfalt plentenin tam anlamıyla bir fabrika gibi çalıştığını bildiren Çolakbayrakdar, kısa zaman içerisinide asfalt olmayan sokak kalmayacak dedi.

2018’de Kocasinanın kendi enerjisini üreteceğinin müjdesini veren Çolakbayrakdar tesisle ilgili şu sözleri söyledi  “2017 yılında 200 bin metrekare alan üzerinde Kayseri’de en yüksek kapasiteye sahip olan ve teknolojik yapısıyla dünya standartlarında asfalt üreten Asfalt Plenti’ni hayata geçirdik. Çevre dostu özelliğiyle saatte 240 tonluk kapasiteye sahip asfalt üretimiyle daha hızlı, ekonomik ve kaliteli üretim imkanı sunuyoruz. Dünya standartlarına uygun ve yüzde yüz yerli üretim olan Asfalt Plenti ile yolları daha kaliteli hale getirirken bu yıl; 180 kilometre yol yaptık ve 260 bin ton asfalt serimi gerçekleştirdik. Merkezimizde kullandığımız asfalt kalitemiz ne ise kırsal mahallelerimizde de aynısını kullanıyoruz.”diye ifade etti.

Halkının herzaman yanında olduğunu vurgulayan Çolakbayrakdar, canlı destek hattı olduğunu halkın istek ve şikayetlerini bildirdiğini ve herzaman halkının yanında duracağını söyledi.

0(352) 222 70 00 nolu hattı aradıklarında anında kayıtları oluşturuluyor ve sorunun aciliyetine göre çözüm üretiliyor.dedi

Yeni Kayseri, Kocasinan’da kurulacak diyen Çolakbayrakdar, kentsel dönüşümünde hızlı bir şekilde devam ettiğini bildirdi.Bu konuda önümümüzü açan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan ve Çevre Ve Şehircilik Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki’ye çok teşekkür ediyorum diyerek sözlerini bitirdi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ