$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

Başkan Çelik, Yeşilay’a Destek Verdi!

Yeşilay Kayseri Şubesi yöneticileri, Yeşilay Haftası’ndan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e ziyaret düzenlediler. Başkan Çelik, ziyaret kapsamında gençleri kötü alışkanlıklardan arındıracak ve yaklaştırmayacak olan her çalışmaya var güçleriyle destek vermeye hazır bir şekilde bulunduklarının altını çizdi.

Başkan Çelik, Yeşilay’a Destek Verdi!
  • 02.03.2017

Yeşilay Kayseri Şubesi çok kısa bir süre önce genel kurulunu yaptı ve yeni yönetimini belirlemiş oldu. Genel Kurul kapsamında Kayseri Şube Başkanı olarak belirlenen Ömer Faruk Çöl ve yeni yönetim kurulu üyeleri Çelik’e nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Yeni yönetimin Yeşilay adına hayırlı ve uğurlu olması dileklerinde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, her şeyden önce, her yatırımdan önce insana yatırımın ne denli önemli olduğuna değinerek bu kapsamda Yeşilay’ın proje ortakları olarak kendini gösterdiklerini aktardı.

Gençleri kötü alışkanlıklardan arındırmak, kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak ve bu kapsamda gençleri eğlendirmek amacıyla yapılacak her şeye son derece destek vereceklerini belirten Çelik, toplumsal fayda sağlayacak her proje için ellerini taşın altına koyacaklarını da vurguladı.

Yeşilay Şube Başkanı Ömer Faruk Çöl’de Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin halkla bir ve bütün bir şekilde referans belediye olarak gün yüzüne çıkmış olduğunun altını çizerek, Çelik başkanlığında da buna şahit olduklarını aktardı. Yeşilay’a hem manevi hemde maddi desteğini hissetiklerini aktaran Çöl, birlikte güzel çalışmalar yapılacağını belirtti ve desteklerinden dolayı Çelik’e teşekkürlerini sundu. Ziyarette aynı zamanda Yeşilay Şube Başkanı Çöl, Mustafa Çelik’in koluna Yeşilay’ın pazı bandını taktı.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ