$ DOLAR → Alış: 5,54 / Satış: 5,56
€ EURO → Alış: 6,14 / Satış: 6,16

Başkan Büyükkılıç, Mobilya Fuarını Ziyaret Etti!

Melikgazi Belediyesi ve Kayseri Serbest Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri 7. Mobilya Fuar alanını ziyaret ederek, üretici firmaların sahipleriyle sohbet edip bilgiler aldı.

Başkan Büyükkılıç, Mobilya Fuarını Ziyaret Etti!
  • 20.04.2017

Kayseri 7. Mobilya Fuarı’nın yatırımcıların buluşması ve bir araya gelmesi için bir fırsat olduğunun altını çizen Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, bu organizasyona dünyanın seçkin sanayi ile ticaret temsilcilerinin, bankacıların, iş dünyası temsilcilerinin iştirak ettiğini, çünkü Türkiye’nin bu kapsamda önünün açık olduğunu, gelişim ve yatırımlarıyla dünya ticaretine ve üretimine aday olarak ön plana çıktığının altını çizdi.

Tarihi İpek Yolunda Avrupa ve Asya’nın arasında kalan ülkemizin bir ticaret yolu üzerinde bulunmasının aynı zamanda Kayseri’nin de bu yolun tam merkezinde yer almasının çok büyük ve kapsamlı bir fayda olduğunu ileten Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak bu güzel organizasyona özel davet ile iştirak edilmesinin bir tesadüf olmadığını vurguladı.

Kayseri Belediye yatırımları ve özellikle Kayseri girişimci ruhunun ve Kayseri’nin önündeki engelleri kaldırılmış bir üretim merkezi olmasının çok büyük katkısının ve etkisinin varlığını belirtti. Melikgazi’nin bilindiği gibi Kayseri, Mimarsinan Organize Sanayi ile birlikte Serbest Bölgesini kapsamı dahiline aldığını aktaran Büyükkılıç, Kayseri Serbest Bölgesi ve Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nin Melikgazi ilçesi sınırları dahilinde bulunmasının şehir için çok büyük bir kazanç ve gelir kaynağı olduğunun altını çizdi.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ