$ DOLAR → Alış: 5,54 / Satış: 5,56
€ EURO → Alış: 6,14 / Satış: 6,16

Başkan Büyükkılıç, Kayseri’nin Eğitim Üzerindeki Başarısının Artış Göstermesinin Tesadüf Olmadığını Aktardı!

Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Sakin Terzi, Melikgazi Yurt Müdürü Bircan Aydemir, Gevher Nesibe Yurt Müdürü Gönül Özaksun; Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a makamında ziyaret düzenleyerek, eğitime ve eğitimciye vermiş oldukları önemli ve çok büyük destekten dolayı teşekkür ettiler.

Başkan Büyükkılıç, Kayseri’nin Eğitim Üzerindeki Başarısının Artış Göstermesinin Tesadüf Olmadığını Aktardı!
  • 13.04.2017

Melikgazi Belediyesi tarafından eğitim alanına yapılan yatırımların tüm Türkiye üzerinde örnek olarak var olduğunu ve bir eğitimci olarak Melikgazi’de görev yapıyor olmaktan dolayı çok şanslı biri olduğunu ileten KYK İl Müdürü Terzi, KYK olarak ilgili Melikgazi Belediyesi’nden ne talep edilirse edilsin, anında yerine geldiğinin altını çizdi. Yurt binalarının bu şehre gelen öğrencilere bir konaklama yeri yerine, bir ailevi gibi yapılan hizmetler beraberinde değişim içerisine girdiğini ileten Terzi, Son yıllarda Kayseri’de eğitim başarı oranında çok büyük bir artış olduğunu ve bunun bir tesadüf olmadığını, özellikle Belediyeler tarafından eğitim verilmiş olunan destek, katkı ve yatırımların bir sonucu olduğunu iletti. Hatta yapılan parklar, sosyal tesisler, bakımlı yollar ve çevre öğrenciler üzerinde olumlu bir etki yaparak, motivasyonda artış yaşatmaktadır.

Eğitim ve eğitimcinin sürekli olarak dostu ve destekleyici olan bir belediye olduklarını ileten Büyükkılıç, belediye olarak eğitim hizmetlerini ve yatırımlarını sürekli olarak ön planda tutuklarını, çünkü geleceğe güvenle bakmak isteyen toplumların en önem vermesi gereken şeyin eğitim olması gerekliliğini iletti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ