Kayseri Haber / Kayseri / Baki Ersoy, Seçim Boyunca En Çok Çalışan İsmin Kendisi Olacağını Söyledi!

Baki Ersoy, Seçim Boyunca En Çok Çalışan İsmin Kendisi Olacağını Söyledi!

24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimlerde aday adaylığı için görevinden istifa eden MHP Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy, görevini Serkan Tok’a devir teslim etti. Ersoy, seçim boyunca en çok çalışacak olan ismin kendi ismi olacağına dikkat çekti.

Parti binasında gerçekleştirilen basın toplantısında konuşma yapan eski Kayseri MHP İl Başkanı Baki Ersoy, 38 ay boyunca aralıksız bir şekilde MHP Kayseri İl Başkanı olduğunu, 38 aydır yürütmekte olduğu il başkanlığı görevinden 38 yaşında milletvekili aday adayı olmak için dün itibarıyla istifa ettiğini vurguladı.

Genel merkezle yapılan istişarelerin ardından genel başkan Devlet Bahçeli’nin müsaadeleriyle bu karar vardığına değinen Ersoy, ilçe başkanlarıyla yönetim kurulu toplantısını da gerçekleştirdiklerini, herkesden helallik aldığını belirtti.

Seçim boyunca en çok çalışan ismin kendisi olacağını ileten Ersoy, Allah’tan çıktıkları bu kutlu yolda yardımcı olmasını diledi. Kendileri için sıralamanın ve konumun hiçbir önemi olmadığını, Genel başkanın ve merkezin neyi takdir ederse kendilerinin her zaman orada olacağını, seçimler boyunca sonuç ne olursa olsun Kayseri’de yine en çok çalışan ismin Baki Ersoy olacağına dikkat çekti.

Türk milletinin bekası için her beraber çalışma yürüteceklerini, Kayseri’de milli ittifaka yakışır bir şekilde çalışma altına imza atacaklarına, Allah’ınbizin verdiği takdirde kesinlikle oyunlar oynayarak bir yerlere gelmeye çalışan zihniyeti 24 Haziran günü sandıklara gömeceklerini de ekleyerek konuşmalarını sonlandırdı.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir