$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

Apple, Güneydoğu Asya’da İlk Mağazasını Hizmete Açtı!

Apple, Güneydoğu Asya üzerinde bulunan ilk ve tek mağazasını Singapur’da ziyaretçileriyle bir araya getirdi.

Apple, Güneydoğu Asya’da İlk Mağazasını Hizmete Açtı!
  • 29.05.2017

Mağaza açılışının öncesinde dışarıda kamp yapan binlerce insan mağazanın açılış gerçekleştirmesiyle birlikte içeriye neredeyse akın ettiler. 25 yaşındaki bir genç, açılışa denk gelebilmesi amacıyla erken saatlerde Singapur’a ulaştığını ve 12 saat boyunca mağaza kapısında açılışı beklediğini vurguladı.

Teknoloji devi Apple, Güneydoğu Asya üzerinde yer alan ilk mağazasını Singapur üzerinde açtı. Popüler Orchard Yolu’nda yer alan ve cam cepheleriyle çok kolay bir şekilde farkındalığını ortaya koyabilen yeni mağazanın ABD teknoloji devi aracılığıyla meydana gelen mağazalardan dünya çapında en popüler olması beklentiler dahilinde yer alıyor.

Mağazada, iPhone ve Macbook tarzındaki ürünler ilk katta sergilenirken, üst kat ise müşterilerin ürünü denemeleri için kullanılıyor. Şehrin en popüler AVM’sinde açılan mağazaya Apple sevdalıları neredeyse akın ettiler. Mağazada açılışının öncesinde dışarıda kamp kuran çok sayıda insan mağazanın açılış göstermesi beraberinde içeriye akın etti.

Dünya çapında ortalama olarak 500 mağaza sayısına ulaşabilen Apple’ın her gün milyonları geçkin ziyaretçi sayısı bulunuyor. Apple’ın Singapur’un dışında, Asya üzerinde bulunan Hong Kong, Çin ve Japonya’da mağazaları yer alıyor.

Aynı zamanda bölgesel bir ulaşım, ticaret ve finans merkezi olarak öne çıkan Singapur’u 2016 yılında ziyaret eden kişi sayısı 16.4 milyon olarak belirlendi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ