$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

Antrenör, Maç Öncesinde Evlenme Teklifi Yaptı!

Antrenör, Maç Öncesinde Evlenme Teklifi Yaptı!
  • 27.02.2017

Kayseri’de oynanan U17 karşılaşması öncesinde Kayseri Şekerspor’un altyapı antrenörlerinden olan Özhan Özer, gönül birlikteliği yaşadığı Esra Yamaner’e evlenme teklifinde bulundu.

Sümer 2 No’lu Sahada Kayseri Şekerspor ve Kayseri Demirspor arasında yapılacak olan U17 Play – Off maçından önce pankart ve kalpli balon hazırlıkları yapan Kayseri Şekerspor alt yapı antrenörlerinden olan Özhan Özer, kız arkadaşı Esra Yamaner’e sahada evlenme teklifi yaptı.

Takım antrenörleri ve sporcular, saha kapısının önünde, üstünde Benimle Evlenir Misin? yazılı pankart ve kalpli balon hazırladılar. Özhan Özer, maç öncesinde İmza atmam lazım diyerek, kız arkadaşı Esra Yamaner’i sahaya kadar getirdi. Bu esnada ise futbolcular ve diğer antrenörler, Benimle Evlenir Misin? yazılı pankartı açarak ellerinde olan kalpli balonlar eşliğinde Samanyolu şarkısını söylediler.

Özer, hazırlamış oldukları pankartın önünde dizlerini yere çökerek Esra Yamaner’e evlilik telifinde bulundu.  Herkesin bir hayali olduğunu, kendinin hayalinin ise Yamaner’le evlenmek olduğunu kız arkadaşını bağırarak söyleyen Özer, cebinden çıkardığı tek taş yüzüğü genç kızın parmağına taktı.

Esra Yamaner’in ise evlilik teklifine evet demesinin ardından çevredekiler, Esra Yamaner ve Özhan Özer çiftini alkışladılar. Yapılan organizasyon sonrasında çevrede bulunanlar genç çiftli, tebrik ederken ardından karşılaşmaya start verildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ