$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

Ankara Fuarı ve Turizm Haftasına Hazırlık Toplantısı Gerçekleştirildi!

İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş’un başkanlığında yapılan toplantıya kamu kurum ve kuruluşlarından temsilciler, turizm işletme belgesine sahip olan otel, belediye belgeli olan otel yöneticileri ve bununla birlikte seyahat acente sahipleri katılımlarını toplantı kapsamında gösterdiler.

Ankara Fuarı ve Turizm Haftasına Hazırlık Toplantısı Gerçekleştirildi!
  • 17.03.2017

Toplantıda açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş, Turizm işletmeleriyle birlikte kurumlarının içerisinde olan işbirliği ve yardımlaşmayı aynı zamanda da diyaloğu geliştirip yükselmekte olan bu toplantılar, Kayseri turizmine katkı yapacak olduğuna emin olduğuna değindi.

Değerli katılımcıların görüşlerinin ve önerilerinin, yapılan bu toplantıları daha da anlamlandırdığını belirten Taymuş, geçmiş olunan günlerde olduğu gibi gelecek günlerde yapılacak ve gerçekleştirilecek olan yurt içi ve yurt dışı fuarlarına, toplantıya katılım gerçekleştirenlerin, katılım göstererek en iyi şekilde Kayseri’yi temsil etmelerini istediklerine değindi.

Toplantı kapsamında, 23-26 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Ankara Fuarına yönelik bilgi aktarımı gerçekleştirildi. 15-22 Nisan tarihleri arasında 41. kez kutlaması gerçekleştirilecek olan Turizm Haftası’na yönelik kararlar alındı. Komisyonlar oluşturuldu ve görev dağılımı gerçekleştirildi.

Turizm İşletme Belgeli Otel Genel Müdürlerinin görüş ve önerilerinin dile getirilmiş olduğu toplantı çerçevesinde, birlikte hareket edilerek Kayseri Turizmini çok daha geniş kitlelere aktarma çerçevesinde görüş birliği ve hem fikirlilik yaşandı. Bunun da Kayseri’nin turizmine fazla değer katacak olduğu saptanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ