$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

Almanya’da Türklere Yönelik PKK Hareketleri Artıyor!

Almanya’nın Salzgitter – Lebenstedt şehrinde dün gösteri yapmakta olan terör örgütü PKK / PYD yandaşları, bir Türk vatandaşının aracına sopalarla birlikte saldırı yaptı.

Almanya’da Türklere Yönelik PKK Hareketleri Artıyor!
  • 06.02.2018

Almanya’nın Salzgitter – Lebenstedt şehrinde Bülent Demir (42), AA muhabirine yapmış olduğu açıklamada, PKK / PYD yandaşları tarafından kahpe bir şekilde saldırıya uğrayan İbrahim Yıldız’ın aracında tek olmadığını, aynı zamanda çocuklarının da araçta olduğuna değindi.

Demir, 600 kişi kadar yandaşın şehir merkezinde gösteri yaptığı esnada, yoldan aracıyla birlikte geçiş sağlamakta olan İbrahim Yıldız’ı fark eden teröristlerin, hemen saldırıya geçtiklerini ve aracına sopalarla birlikte saldırdıklarını belirten Demir Aracın içinde çocuklarında bulunduğunu sözlerine ekledi.

Çocukların korkularının gözlerinden anlaşıldığı da anlatılanlar arasında yer aldı. İbrahim’in abisi olan Mustafa Yıldız ise direkt olarak olayı görüntüledi. İncelenen görüntülerde, terör örgütü yandaşlarının pankart ve paçavra parçaları taşımakta oldukları sopalarıyla birlikte İbrahim’in aracına acımasız bir şekilde vurdukları ve küfürler savurdukları görülüyor. Saldırının ardından araçta çok büyük hasar meydana geliyor.

Olaya yönelik polis ekipleri tarafından soruşturma başlatıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ