$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

AKP Milletvekili Sami Dedeoğlu, STK Temsilcileri İle Bir Araya Geldi!

AK Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu, Develi’de STK Temsilcileri ile Develi Kadın ve Gençlik Merkezi içerisinde bir toplantı gerçekleştirdi.

AKP Milletvekili Sami Dedeoğlu, STK Temsilcileri İle Bir Araya Geldi!
  • 22.03.2017

Toplantıya AKP Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu,Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Ak Parti Develi İlçe Başkanı Mehmet Durukan ile STK temsilcileri ve muhtarlar katılım gerçekleştirdi.

Toplantıda konuşma gerçekleştiren AKP Kayseri Milletvekili Dedeoğlu, 1 Kasım seçimlerinde seçilme şanslarının çok düşük olmasına rağmen, birlikte çok büyük çalışmalar yapıldığını, çok büyük gayretler sarf edildiğini ve bu kapsamda tekrardan seçildiklerini aktardı.

1 Kasım seçimlerinden önce düşüncelerinin, biz kazanamasak dahi AKP kazansın şeklinde olduğunu ve bu kapsamda tüm hareketlerin devam ettiği olduğunu belirtti. Kendilerinin ilçeleri için ne yapacakları düşüncesine büründüklerini aktaran Dedeoğlu, Katılımcılara da kendileri gibi kapı kapı gezip, oy topladıkları için bol bol teşekkür ettiler. Seçilmiş oldukları günden beri ülkeye, Kayseri’ye ve Develi’ye ne yapabileceğini düşündüğünün altını çizen Dedeoğlu, tüm çalışmalarının bu yönde olduğunu dile getirdi.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ise, Hem kendi imkanlarıyla hem de Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlanan imkanlarla, elden geldiğinin fazlasıyla köylere, mahallelere ve ilçe merkezlerine hizmet ettiklerini ve bu kapsamda hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti.

Bunun yanı sıra aynı zamanda Develi Belediyesi’nin ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarının haricinde devlet yatırımlarının da mevcut olduğunu belirtti. 2015 yılı seçimleri kapsamında Develili Dedeoğlu’nun seçilmesinden sonra devlet yatırımlarında artış meydana geldiğini açıkladı. 150 yataklı hastane ihalesinin yapıldığını aktaran Cabba,  bu söz konusu yatırımların Develi’ye girmesini sağlayan ve bu konuda çok büyük emekleri bulunan Dedeoğlu’na sonsuz teşekkürlerini sundu.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ