$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ataş: Erdoğan ve AKP Düşmanlığında Birleştiler!

kurumlar olduklarını bu kapsamda da terör örgütleriyle işbirliği yaptıklarını belirtti.

AKP Kayseri İl Başkanlığı’nın Genişletilmiş İl Divan Toplantısı, Kayseri Kültür Merkezi kapsamında gerçekleştirildi.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ataş: Erdoğan ve AKP Düşmanlığında Birleştiler!
  • 04.03.2017

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı olan Mustafa Ataş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AKP düşmanlığına yönelik, bazı kişi ve kurumların terör örgütleriyle el ele verdiğini ve bu kapsamda yönelmeler olduğunu belirtti. Söz konusu kurumlar ve çevrelerin Türkiye’nin gelişimine engel olma arzusu taşıyan şahıs ve Toplantıya katılım gerçekleştirenler arasında,  Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, Ak Parti milletvekilleri İsmail Tamer, Sami Dedeoğlu, Hülya Nergis, Ak parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik yer alırken, birçok partili de toplantıda hazır halde bulundu.

Toplantı kapsamında konuşma yapan Ataş, 16 Nisan 2017 tarihinde önemli bir referandum gerçekleşeceğinin altını çizerek, Gerekliliğini sorgulayan, parlamenter sistemin zaten var olduğunu belirten ve değişikliğe gerek olmadığını savunan kişilerin, geçmiş zamanlarda koalisyon dönemlerini unutmuş olduklarına değindi.

AKP’nin 2001 yılında çok kısa süreç içerisinde kurulmuş olduğunu ve 2002 yılından günümüze kadar ülke yönetimini elinde tuttuğunu aktaran Ataş, bundan dolayı herkesi kutladı ve tebrik etti.

2002 Türkiye’si ve bugünün Türkiyesi arasında karşılaştırma yapan Ataş, 2002’de Türkiye’nin kendi ekonomisini yönetemeyen, dışarıdan ekonomist ithali gerçekleştiren bir ülke olduğunu belirtti. Artı olarak o zamanlar da meydana gelen Yazarkasa atımlarını, fert başına milli gelirin 3.000 $ olduğu bir Türkiye’nin olduğuna değindi.

Şuanda Türkiye’nin kişi başına düşen milli gelirinin 10.000 $’ın üzerinde olduğunu belirten Ataş, Dünya ile rekabet halinde olan bir Türkiye halini aldırdıklarını belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ