Kayseri Haber / Kayseri / Akif Çağatay Kılıç: “Rejim aynı duruyor”

Akif Çağatay Kılıç: “Rejim aynı duruyor”

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, anayasa teklifini AKP teşkilatı olarak tüm millete birer birer anlatacak bu konuda bilinçlendirecek olduklarını aktararak, Milletin önünde sandığın koyulacağını ve milletin istediği neyse onun olacağını belirtti. Sonucun evet veya hayır çıkmasının bir sıkıntı oluşturmayacağını, çıkan her sonucu millet seçtiği için başlarının üzerinde yerinin olduğunu aktardı.

AKP Kayseri İl Binası konferans salonunda düzenlenmiş olan söz konusu toplantıya katılanlar arasında, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve Ak Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, ilçe belediye başkanları ve parti üyeleri kendilerini göstermekteydiler.

Toplantıda konuşma yapan Akif Çağatay Kılıç, Kayseri’nin hem altyapı hem de şehircilik anlayışının çok üst boyutlara ulaşmış olduğunu ileterek, Aynı zamanda spor yatırımları konusunda Kayseri’nin geldiği noktanın çok büyük bir nokta olduğunu belirtti.

Örnek Olacak Çalışmalar

Erciyes Kayak Merkezi’ni ziyaret eden Bakan Kılıç, Erciyes’te yapılmış olan çalışmaların tümünün herkese örnek olacak çalışmalar olduğunu kaydetti. Ardından da Anayasa Değişikliği konusu üzerinde konuşma yapan Kılıç, Şu anda aktif olarak Anayasa değişikliği teklifinin Cumhurbaşkanlığının onayında olduğunu ve Cumhurbaşkanının da onaylamasının ardından halkın önüne geleceğini belirtti.

“Rejim Aynı Duruyor”

Muhalefet partilerin rejim değişiyor iddialarına karşı olarak “Ne alakası var. Rejim aynı duruyor. Bunun dersini vermek milletimize düşecek. Bu anayasa değişikliği teklifini milletimize tek tek anlatacağız. Milletimizin önüne sandık konacak ve kararı onlar verecek. Sonuç ne çıkarsa başımızın üstünde yeri var” dedi.

KayseriHaber

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir