$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

Ahmet Çolakbayrakdar’dan Zeytin Dalı Harekatı’na Tam Destek

Ahmet Çolakbayrakdar’dan Zeytin Dalı Harekatı’na Tam Destek
  • 06.02.2018

Kocasinan Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı’nda konuşan yapan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’ de süren Zeytin Dalı Harekatı’nı desteklediklerini açıkladı.

Kocasinan Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı’nda Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi Meclisi olarak Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yürütülen Afrin operasyonuna destek olduklarını söyleyerek, “Rabbim, Türk Silahlı Kuvvetlerimize muzafferiyetler versin. Allah’ın izni ile ordumuz, zaferle dönecek ve terör örgütleri hak ettiği cevabı alacaklarını söyleyen Başkan Çolakbayrakdar . Türkiye Cumhuriyeti payidar olacak ve daha huzurlu bir şekilde bayrağımızın gölgesi altında, ezan sesiyle yaşamaya devam edeceğiz. Dualarımız, kalbimiz askerlerimizle” dedi.

Erkilet Zade, Erkilet General Emir, Şeker, Oymaağaç, Yavuzselim, Pervane, Cırgalan Mahallelerinin imar planları görüşülüp karar alndığı toplantıda daha sonra Kocasinan Belediyesi’ne ait Elagöz Mahallesi’ndeki parselin cami müştemilatında kullanılmak üzere Kocasinan Müftülüğüne tahsis edilmesi kararı oy birliğiyle kabul edildi.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ