Kayseri Haber / Emlak Haberleri / 38. Cadde Projesinin Lansman Satışları Başladı

38. Cadde Projesinin Lansman Satışları Başladı

Kayseri’nin en yeni ve adından en çok söz ettiren konut projesi olan 38. Cadde projesinde lansman tarihi belli oldu. 21 Aralık-21 Ocak tarihleri arasında devam eden lansman için ziyaretçilerin ön kayıt yaptırması gerekiyor.

Kartal kavşağı – Talas yolu üzerinde bulunan ve konumu ile ilgileri üzerine toplayan 38. Cadde projesinde ön satış ve proje tanıtımının yapılacağı lansman tarihi belli oldu. 21 Aralık’ta başlayacak lansman ile %40’a varan ön satış avantajı ile konut satışına başlanacak.

Kayseri’nin konumu itibari ile en iddialı projesi olan 38. Cadde projesi ERK GYO imzasını taşıyor. Projede her biri 4+1 olmak üzere 255 metrekare olan 224 tane konut ve 20 metrekare Erciyes dağı manzaralı balkonu bulunuyor. Aynı zamanda konutlardan bağımsız, 2’şer katlı cadde dükkanlarından oluşan 5 bin metrekare ticari alan bulunuyor.

Proje’de Yok Yok

38. Cadde projesinde mimari açıdan düşünülmüş bir çok inceliğin yanı sıra mega oyun parkları ve sanal eğitim salonları, oto yıkama hizmetli otopark, market , kuaför; kadınlar ve erkekler için ayrılmış fitness salonları, sauna ve buhar odaları gibi sosyal alanlar bulunuyor.

Daireler Geri Alım Garantili!

Kayseri’de bir ilk olarak, satın aldığınız tarihten itibaren 1 yıl içerisinde herhangi bir sebeple geri vermek istediğinizde, müteahhit firma olan ERK G.Y.O. tarafından geri alınıyor.

Yatırımcılar için %40 kazanç fırsatı!

38. Cadde projesi ile ERK GYO ile yaptığımız görüşmede, lansman fiyatı ile proje teslimi zamanındaki fiyat farkının yaklaşık %40 olduğunu ve yatırımcılar için kaçırılmıyacak bir fırsat olduğu belirtildi.

Randevu Almayı Unutmayın

Proje hakkında detaylı bilgi alabilmek ve örnek daireyi gezmek isteyen ziyaretçilerin, ön kayıt yaptırmalarının gerektiği belirtildi. Aşağıdaki link üzerinden ücretsiz olarak, bilgilerinizi bırakmanız halinde size geri dönüş yapılarak randevunuzun tamamlanacağı bilgisi verildi.

> https://goo.gl/forms/53h8xXOuPazjNKZL2

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

9 yorumlar

 1. Hasan Çolakoğlu

  daire fiyatları ne kadar?

 2. Fiyat hakkında bilgi vermenizi rica ederim SAYGILARIMLA

 3. dr. fatih ozbek

  yeri tam olarak nerede

 4. M.Haluk KARAMAVUŞ

  Proje olarak ve yeri itibari ile güzel fiatı ve m2 si de öğrenebilirsek uygun bir ödeme olursa tabiki düşüne bilirim.

 5. 1100 bin ile 1.5 milyon arası fiyatlarıymış. teslimat 2 yıl sonra. Sanki boğaz manzaralı daire alıyosun. Fiyatlar gerçekci değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir