$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

3 Kuşak Fenerbahçeli Aile, O Fotoğrafın Hikayesini Anlattı!

Fenerbahçe basketbol takımının Final Four’daki şampiyonluğundan birkaç gün sonra Kars Kocaköy’de ikamet eden 3 kardeşin, küçülmüş sarı – lacivert kazaklarıyla çekilen fotoğrafı Twitter’de gündemden düşmedi.

3 Kuşak Fenerbahçeli Aile, O Fotoğrafın Hikayesini Anlattı!
  • 27.05.2017

3 Kuşak Fenerbahçeli olan Baba Ali Çağin, Orjinal formaya paralarının yetmediğinden dolayı, kazakları 2 yıl önce tanesi 10 TL’den satın aldığını belirtti.

Gaziantep’te su arıtma cihazları satan baba Çağin, işi sebebiyle ailesini 3 ayda bir görebiliyor. Kars’a her dönmesinde merakla bekleyen 3 çocuğunu, Sarı – lacivert hediyelerle mutlu etme çabasında. 3 Kuşaktır Fenerbahçeli olduklarını ileten Ali Çağin, babasının üye olduğu Fenerbahçe Spor Kulübün’den aidat parası sebebiyle üyelik iptali yaşadığını iletiyor.

Baba Ali Çağin, 2 sene önce iş dönüşü tanesini 10 TL’ye satın aldığı sarı lacivert Fenerbahçe armalı kazaklar için, O kazakları Gaziantep’ten Kars’a giderken aldığını, Lisanslı formalara gücünün yetmediğini belirtti. Battaniye ve yastık takımının ardından tanesi 10 TL’ye bu kazakları aldığını dile getiren Çağin, kazakların küçüldüğünü, renklerinin solduğunu fakat çocukların hala giymekten vazgeçmediğini dile getirdi.

Bu kazağın aynısını annesi tarafından çocukluğunda bizzat kendisi için örüldüğüne değinen Çağin, çocukların maçları FB – TV aracılığıyla takip ettiklerini aktardı. Onun dışında maç izleme şanslarının var olmadığını belirtti. Ailede Fenerbahçeli olmayan kimsenin olmadığını ileten Çağin, çocukların şuan istediklerinin Fenerbahçe logolu spor ayakkabı olduğunu iletti. Dışarıda logolu, armalı ne görseler istediklerini kaydeden Çağin, Kars’a döndüğünde ayakkabıyla gideceğini kaydetti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ