Kayseri Haber / Kayseri / 2018 Yılının İlk Spor Kulübü Anayurt’ta Kuruldu!

2018 Yılının İlk Spor Kulübü Anayurt’ta Kuruldu!

Kayseri, Talas ilçesinin Anayurt mahallesini kulübün merkezi olarak seçen kulübün ismi Talas Anayurt Spor Kulübü olurken, renkleri ise kırmızı ve beyaz olarak tescillendi.

Bu sezon İkinci Amatör Futbol Ligi’nin fikstür çekimlerine katılım gerçekleştiren Talas Anayurt Spor Kulübü, futbol branşının yanı sıra aynı zamanda diğer spor dallarında da boy gösterecek. Voleybol, basketbol, hentbol, teakwondo ve cimnastik gibi farklı branşlar, kulüp hizmet alanı dahilinde yer alıyor.

Talas’ın hızlı bir şekilde gelişim gösteren bölgesi Anayurt’u kendilerine merkez alan kulüp, faaliyetlerine resmen başlamış durumda. Kulüp başkanlığını Murat Akgöz alırken, Talas Anayurt Spor Kulübü Yönetimi şu şekilde kendini gösteriyor.

  • Başkan Yardımcısı – Sinan YAPA,
  • Genel Kaptan – Deniz Ülker
  • Türker Akçakaya – Futbol Şube Sorumlusu
  • Volkan Bektaş – Üye
  • Süleyman Koç – Üye
  • Kayhan Yılmaz – Üye
  • Metin Yılmaz – Üye

Aynı zamanda bu sezon ilk defa Kayseri İkinci Amatör Küme’de forma terletecek olan yeni kulübün futbol takımında antrenör olarak Ersin Ülker ve Volkan Bektaş yerini aldı. Yeni kulüple alakalı olarak bir takım açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Murat Akgöz, 2018 yılının ilk günlerinde arkadaşlarıyla birlikte söz konusu kulübü açma kararı aldıklarını ve bu konuda çalışmalara başladıklarını vurgularken, Kulübün yalnızca futbol alanında değil çok sayıda spor dalında kendini göstereceğini ifade etti. Amaçlarının Anayurt bölgesinde bulunan gençlerin tamamına sporu aşılayarak, bu bölgede hizmetlerini devam ettirmek olduğunu dile getirerek sözlerini noktaladı.

Hasan AKER – KayseriHaber.com

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir