$ DOLAR → Alış: 5,37 / Satış: 5,39
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,10

1 TL İçin Şehit Çocuğunu Tokatladı!

Yalova’nın Çiftlikköy ilçesi Taşköprü beldesinde özel halk otobüsüne binen 14 yaşındaki genç Mehmet Gündoğdu, şehit çocuğu olduğundan dolayı toplu taşıma araçlarında ücretsiz seyahat ediyor. Bu durumu şoföre anlatmasına rağmen sinirlenen şoför küçük çocuğu darp etti. Şehidin eşi Fatma Gündoğdu ise oğlunu darp eden Şoför hakkında suç duyurusu yaptı. Şehit eşi, bu tokatın kendi çocuğuna değil tüm şehitlere atıldığını da sözlerine ekledi.

1 TL İçin Şehit Çocuğunu Tokatladı!
  • 12.07.2017

şini vatan savunmasında şehit veren Fatma Gündoğdu, bir süreden beri oğlu Mehmet Gündoğdu ile birlikte Çiftlikköy ilçesinde yaşadıklarını ve şehit yakını olmaları nedeniyle kendilerine tanınan hakkı kullanarak toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullandıklarını söyledi.

İddiaya göre, şehit çocuğu olan Mehmet Gündoğdu, Çiftlikköy ilçesine bağlı Taşköprü beldesinde ikamet eden bir yakınının yanına gittikten sonra dönüşte özel bir halk otobüsüne bindi. Şoför çocuktan 1 TL’lik ücreti istedi. Şehit çocuğu ise şehit yakını olduğunu ve toplu taşımada ücret ödemediklerini söyledi.

Buna sinirlenen şoför otobüsü durdurarak çocuğu aşağıya indirdi. Şehit çocuğu Mehmet Gündoğdu ise şoförü belediyeye şikayet edeceğini söyledi. İddiaya göre bu söze sinirlenen şoför, aşağıya inerek çocuğu darp etti.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDULAR

Durumu ailesine bildiren çocuk ailesi ile birlikte hastaneden rapor alarak şoför hakkında suç duyurusunda bulundular.

Şehit eşi Fatma Gündoğdu, “Oğlum Çiftlikköy ilçesinde toplu taşımaya ücret ödemediği için Taşköprü beldesinde de ödenmeyeceğini düşünerek böyle bir şey söylemiş. Kaldı ki bu çocuk şehit çocuğu olmasa bile 1 TL için çocuk darp edilir mi? Bana göre o tokat oğluma değil tüm şehitlere atılmıştır. Ben bu konunun peşini bırakmayacağım” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ