Kayseri Haber / Gündem / Yıldızevler Mahallesi’nde Hırsız Şoku!

Yıldızevler Mahallesi’nde Hırsız Şoku!

Kayseri’de yerel bir gazetenin muhabiri olarak görev yapmakta olan gazeteci Murat Tellioğlu’nun ikamet ettiği evine gündüz vakti 4 kadın girdi ve hırsızlık yaptı.

Yerel bir gazetede muhabir olan Murat Tellioğlu’nun gündüz vakti evine giren 4 kadın, evin içerisinden bir miktar altın ve para çalarak kayıplara karıştı. Olay yerine gelen otomobille birlikte bölgeden ayrılan hırsızlar, evin yakınlarında yer alan bir işyerinin güvenlik kameraları tarafından kayıt edildi.

Olay, merkez Kocasinin ilçe sınırlarında yer alan Yıldızevler Mahallesi 302. sokakta gelişti. Murat Tellioğlu’na ait olan 2 katlı müstakil eve gündüz gözüyle 4 kadın girerek, toplamda 5 altın yüzük, 1 kolye ve 450 TL çaldı. Kadınlar gelen bir otomobille birlikte hızlı bir şekilde olay yerinden ayrılırken, gündüz vakti evde bulunmadıklarını ifade eden Murat Tellioğlu, hırsızlıktan dolayı şok geçirdiğini belirterek, ellerini kollarını sallayarak ön kapıdan girip ardından arka kapıdan çıktıklarını, ve hiçbir rahatsızlık duymadan hırsızlık yapabildiklerini ifade etti.

Güvenlik kamerası görüntülerinden yola çıkmak amacıyla, görüntüleri inceleme altına alan polis, şüpheli kadınları yakalamak için çalışma başlattı.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir