Kayseri Haber / Kayseri / Yıldız Takım, Nevşehir’de Boy Gösterecek!

Yıldız Takım, Nevşehir’de Boy Gösterecek!

Gruplarda 1. olarak ön plana çıkan 11 adet takım ve grup 2.si olan en iyi 5 takım 02 – 09 Haziran 2017 tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirilecek olan Türkiye Finalleri’ne katılım gerçekleştirmeye hak kazanıp, müsabakayı kazanma hedefiyle final oynayacak.

Melikgazi Belediyespor Baş Antrenörü Fuat Kalay, Yıldız takımının Keykubat Tesislerinde çok iyi ve kapsamlı bir hazırlık döneminden geçtiğini. Nevşehir’den final biletini alarak geri dönme isteklerini belirtti. Oyunculara güvencinin sonsuz olduğunu anlatırken, başarı ve güçte kalite olduklarını vurguladı.

Melikgazi Belediyespor Kulüp Başkanı Serdar Öztürk ise yapmış olduğu açıklamada, Türkiye Finallerine 1.torbadan katılmaya hak kazanan Genç ve Minik Erkek Voleybol takımlarının ardından Yıldız Erkek Voleybol takımının da Türkiye Finallerinde boy göstereceğine inandıklarını iletti. Yıldızların Final için yalnızca bir düzlükten geçmesi gerektiğini, güçlü rakiplerin meydanda olduğunu, Ankara, Nevşehir, Kırıkkale ve Yozgat şehirleri birincileri ile şampiyonluk adına rekabet edileceğini belirtti.

Fakat Melikgazi’nin Yıldızları Nevşehir’de adeta bir yıldız gibi parlayacak diyen Öztürk, finale adına yazdıracak olduğundan emin olduğunu, amaçlarının 3 kategoride de finallerde Kayseri’yi temsil etmek olduğunu ileten Öztürk, Çok büyük bir emeğin karşılığı olan başarıların şehrimiz salon sporları ve voleybol sporu adına çok büyük kazanç olduğunu kaydetti.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir