Kayseri Haber / Kayseri / Yemliha Mahallesi “Evet” Diyor!

Yemliha Mahallesi “Evet” Diyor!

Seçim otobüsüne çıkıp, vatandaşlara seslenen AKP Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Yemliha mahallesi sakinlerinden her seçimde çok büyük destek aldıklarının ve kale olarak gördüklerinin altını çizerek, Siyasetçi olarak kendilerinin verdikleri sözü yerine getirdiklerini, başlarının dik ve alınlarının açık olduğunun altını çizerek buraya geldiklerinin altını çizdi.

Kendilerini her an destekleyen ve desteklerini asla esirgemeyen Yemliha halkının hizmetin en iyisini hak ettiklerini açıkladı. Hangi partiye oy verilirse verilsin, hizmette ayrım ve ayrımcılık yapmadıklarını belirten Elitaş, 16 Nisan’a kadar çok çalışılması gerektiğini ve 16 Nisan’ın ülkenin geleceğinin meslesi olduğunun altını çizdi. Türkiye’nin güçlü yürüyüşünü iç ve dış güçlerin durdurma arzusunda olduklarını belirten Elitaş, Türk milletinin 16 Nisan’da ne gerekiyorsa yapacağından emin olduğunu “EVET” oyu vereceğini belirtti. Güçlü ve Büyük Türkiye’nin önünün açılacağını aktardı.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar da 2017 yılı yatırım planı kapsamında Yemliha Mahallesi üzerinde yapılacak olan hizmetlere değindi. Yemliha Mahalle’sinin meydanından yollarına kadar her türlü yenileme çalışmalarının hedefi olacağının altını çizen Çolakbayrakdar, Yemliha’yı çok güzel bir hale getireceklerini belirtti ve Yemliha halkından 16 Nisan için “EVET” sözü aldı.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir