Kayseri Haber / Asayiş / Yatakta Cansız Bedeni Bulunan Kadının Uyuşturucu Sonucu Öldüğü İddia Ediliyor!

Yatakta Cansız Bedeni Bulunan Kadının Uyuşturucu Sonucu Öldüğü İddia Ediliyor!

Kayseri’de kimliği henüz belirlenemeyen bir kadın, dün gece misafir olarak kaldığı Kemal K.’ye ait olan bir ev içerisinde, yatak üzerinde cansız bir şekilde bulundu. Almış olduğu dozu çok yüksek uyuşturucu sebebiyle hayata gözlerini yumduğu tahmin edilen kadının kesin ölüm nedeni, yapılan otopsinin sonucunda ortaya çıkacak.

Söz konusu kadının cansız bir şekilde yatakta bulunması olayı, Merkeze bağlı Danışmentgazi Mahallesi, Palacı Sokak üzerinde kendini gösterdi. Yalnız yaşamakta olan Kemal K.’ye dün misafir olarak giden ve evinde kalmayı kabul eden kadın, yapılan iddialara göre uyumadan hemen önce yüksek dozda uyuşturucu aldı. Sabah Kemal K., kadını uyandırmak için odaya girdiğinde hareketsiz bir şekilde buldu.

Yapılan ihbarın hemen ardından olay yerine hızlı bir şekilde gelen polis ve acil sağlık ekipleri tarafından gerçekleştirilen ilk müdahale sonucunda yüksek dozda uyuşturucu aldığı iddia edilen kadının hayata gözlerini yumduğu belirlendi.

Almış olduğu yüksek dozda uyuşturucudan dolayı hayata gözlerini yumduğu ihtimalinin üzerinde durulan kadının cansız bedeni, yapılan incelemelerin hemen ardından otopsi çalışması için Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderildi.

Polis ekipleri, Kemal K.’yi ifadesini almak için, polis merkezine götürdü.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

6 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kazada Kaçan Araç Bulundu!

Kayseri'de meydana gelen ve aynı aileden 6 kişinin hayata gözlerini yumduğu kazaya sebebiyet veren 38 KY plakalı, beyaz renkteki araç bir binanın otoparkında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir