Kayseri Haber / Gündem / Yarım Şişe Limonata İçti, Hayata Gözlerini Yumdu!

Yarım Şişe Limonata İçti, Hayata Gözlerini Yumdu!

Limonatayı yarısına kadar içtiği görülen Calın için 112 acil sağlık ekiplerinden yardım istendi. Kısa süre içerisinde olay yerine gelen sağlık ekipleri Calın’ın hayata gözlerini yumduğunu belirtti.

Antalya’da sokaklarda yaşadığı iletilen 54 yaşındaki Taci Calın, bir marketten aldığı bir şişe limonatayı dükkanın önünde masada içerken hayata gözlerini yumdu. Calın’dan ise geriye kalan tek şey yarısı içilmemiş limonata oldu.

Muratpaşa ilçesi Yüksekalan Mahallesi 518 Sokak üzerindeki yer alan bir markette meydana gelen olayda, kimsesi olmadığı için uzun süredir sokaklarda yaşamsal faaliyetlerine devam ettiği aktarılan Taci Calın, akşam saatlerinde markete gelerek bir şişe limonata istedi ve market sahibinin ücretsiz verdiği şişe limonatayı alıp kapının önündeki giriş masasına oturan Calın’dan uzun süre ses seda çıkmadı. Calın’ın uzun süredir hareket etmeden öylece oturmasından şüphelenen market sahibi, kontrol ettiğinde hiçbir tepki vermeyince, Limonatayı yarına kadar içtiği görülen Calın için 112 acil sağlık ekiplerinden yardım istedi.

Kısa süre içerisinde  gelen sağlık ekipleri Calın’ın hayata gözlerini yumduğunu belirledi. Polis tarafından olay yerinde yapılan incelemeyle birlikte Calın’ın cansız bedeni otopsi yapılması için Antalya Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir