Kayseri Haber / Gündem / Vali Yardımcısı Şok Paylaşımlar Yaptı!

Vali Yardımcısı Şok Paylaşımlar Yaptı!

Mersin Vali Yardımcısı ve aynı zamanda kapatılan Kayseri İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Atsız, Kayseri’de işlenmekte olan FETÖ davalarına ilişkin çarpıcı açıklamalar yapmaya devam ediyor.

Daha önce katılım gerçekleştirdiği bir televizyon programında, FETÖ üyesi olan şahısların siyasiler tarafından korunduğunu, FETÖ Kayseri yapılanması çözüldüğü takdirde FETÖ’nün tamamının çözüleceğini ifade eden Atsız, şimdi de Artık Kayseri’de işlenen FETÖ davalarından midesinin bulandığını, FETÖ kalıntılarının Kayseri’de yargı eliyle birlikte seçimden önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a operasyon yaptıklarını vurguladı.

Kayseri eski İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve şuanda da Mersin Vali Yardımcısı olarak görev hayatına devam eden Atsız, Şubat ayında katılım gerçekleştirdiği bir TV programında FETÖ ile mücadele konusunda çarpıcı açıklamalar altına imza atmış, FETÖ’nün Kayseri yapılanması çözüldüğü takdirde tüm FETÖ’nün çorap söküğü gibi çözüleceğini ifade etmişti. Aynı zamanda siyasiler tarafından FETÖ üyelerinin korunduğunun altını çizen Atsız dikkat çekmişti.

Bu kezde sosyal medya hesabından birtakım açıklamalar yapan Atsız, ilk paylaşımında FETÖ kalıntılarının yargı yoluyla Erdoğan’a seçim öncesi operasyon düzenlediklerini vurguladı. Savcılık eliyle FETÖ delilleri karartılıyor iddiası çok ağır diyen Atsız, iddialarına devam etti.

Atsız, yine kendisine ait olan sosyal medya hesabından bir paylaşımda daha bulundu. Artık Kayseri FETÖ davalarından midesinin bulandığını ileten Atsız, bahsedilen cümlelerle açıklamalarını devam ettirdi.

Hala aktif görevi devam etmekte olan Atsız’ın bu yöndeki iddialarının araştırılıp, araştırılmayacağı ise merak konusu olarak ön plana çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

1 Yorum

  1. Düşünün işte , kripto fetö nasıl işlemiş içimize, fetöcü ‘ rüşvetçi vali yardımcısı bile fetöden şikayetçi. Bir telefon kaydı ile vatandaşlıktan çıkarılması gereken zat hala bizi yönetiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir