Kayseri Haber / Gündem / Vali Süleyman Kamçı Yarın Vatandaşlarla Bir Araya Geliyor!
Vali Süleyman Kamçı Yarın Vatandaşlarla Bir Araya Geliyor!

Vali Süleyman Kamçı Yarın Vatandaşlarla Bir Araya Geliyor!

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, vatandaşların istek, arzu ve şikayetlerini dinlemek ve kendini gösteren sorunlara çözüm üretmek amacıyla 30 Ocak 2018 tarihinde vatandaşlarla bir araya gelecek.

Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Tiyatro Salonunda yapılacak olan söz konusu toplantıya Kayseri’de ikamet eden tüm vatandaşları teker teker davet eden Vali Süleymnan Kamçı, bu ve bunun gibi toplantılarda vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerin belirlenecek, dinlenecek ve çözüme kavuşturulacak olduğunu vurguladı.

Yapılacak olan söz konusu toplantıya ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının müdürlerinin de katılım gerçekleştireceğini ileten Kamçı, vatandaşların talepleri, şikayetleri ve önerilerinin tamamının gerekli mercilere iletilecek olduğunun altını çizdi.

30 Ocak 2018 tarihinde Salı günü saatler 14.00’ü gösterdiğinde Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Tiyatro salonunda gerçekleştirilecek olan “Halk Toplantıları”na tüm Kayseri halkı davetlidir.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir