Kayseri Haber / Kayseri / Vali Süleyman Kamçı, Halkın Sorunlarını ve Taleplerini Dinledi!

Vali Süleyman Kamçı, Halkın Sorunlarını ve Taleplerini Dinledi!

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, 4.kez düzenlenen halk toplantısında vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların isteklerini, şikayetlerini ve önerilerini söyleyebilmesi amacı güderek, düzenli bir şekilde yapılan halk günü toplantılarının 4. sü Vali Süleyman Kamçı başkanlığında Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Tiyatro Salonunda vatandaşların katılım gerçekleştirmesiyle yapıldı.

Toplantının öncesinde konuşma gerçekleştiren Vali Kamçı, önceden belirlemiş oldukları zaman dilimlerinde Valilik tarafından Halk Günü adı altında olan toplantıları yapmaya büyük bir hızla devam etmekte olduklarını aktararak, bu söz konusu Halk Günleri’nin amacının vatandaşların istek ve taleplerin direkt olarak Vali tarafından dinlenilmesi ve vatandaşların genel sorunlarına çözüm getirilmesi, varsa eksikliklerin giderilmesi ve tamama erdirilmesi ve taleplerin bir bir yerine getirilmesi olduğuna dikkat çekti.

Vali Kamçı, yaptığı konuşma sonrasında vatandaşların sorunlarını ve taleplerini bizzat kendi dinledi.

Toplantı yapılmadan önce tüm vatandaşları Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Tiyatro Salonunda gerçekleştirilecek olan toplantıya davet etmişti. Toplantı kapsamında tamamen vatandaşların istek, talep ve önerilerine kulak veren Kamçı, Dün saat 14:00’te başlayan toplantı kapsamında tüm vatandaşların sorunlarını bir bir dinledi.

Halk Toplantılarının 4.sü düzenlendi. Bu kapsamda katılım gerçekleştiren vatandaşlar bu durumdan memnun olduklarını büyük bir heyecanla söylediler. Sebebi sorulduğunda ise vatandaşlar, istek ve taleplerinin 1.ağızdan dinlenmesinin ve direkt olarak valiye ulaşmasının çok gurur verici ve tatmin edici olduğunu aktardı.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir