Kayseri Haber / Gündem / Vali Kamçı, Özvatan Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi!

Vali Kamçı, Özvatan Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi!

Özvatan İlçesi’ne düzenlediği ziyaret çerçevesinde Vali Kamçı, ilk olarak Özvatan Kaymakamlığına bir ziyaret düzenledi. Kaymakam Vekili Nazlı Demir, Belediye Başkanı Halit Demir, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Amiri ve daire emirleriyle birlikte personellerinde karşıladığı Vali Kamçı, kaymakamlıktan ilçenin sosyal, kültürel, ekonomik durumunun yanında aynı zamanda eğitim, sağlık, ulaşım, tarım, hayvancılık, altyapı ve üstyapı durumlarına yönelik bilgi aldı.

Ziyareti çerçevesinde Özvatan Belediyesi’ne de bir ziyaret düzenleyen Vali Kamçı, Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir’den Belediye tarafından yapılan çalışmalara yönelik bilgi aldı. Belediye ziyaretinin sonrasında Özvatan Halk Eğitim Merkezi’ne geçen Vali Kamçı, kursiyerlerle bir araya geldi ve hak kazananlara sertifikalarını verdi.

Ardından Özvatan ilçe sınırlarında bulunan mahallelerin muhtarlarıyla aynı çatı altında toplanan Kamçı, Muhtarların talep ve sorunlarına hızlı çözüm üretmek amacıyla, toplantıya Kaymakam Vekili Nazlı Demir, Belediye Başkanı Halit Demir, daire amirleri ile birlikte katılım gerçekleştirdi.

Muhtarların sorunlarını birer birer dinleyen Kamçı, sorunları not alarak çözmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Toplantı, muhtarların mahalle sıkıntılarını direkt olarak kurum müdürlerine iletmesi kapsamında devam etti ve toplantı sonunda Vali Kamçı, hatıra fotoğrafı çektirdi.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir