Kayseri Haber / Kayseri / Vali Kamçı, Halkla Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor!

Vali Kamçı, Halkla Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor!

Vali Süleyman Kamçı, vatandaşların kendilerine has veya toplumsal sorunlarını, isteklerini, şikayetlerini ve önerilerini ilk ağızdan dinleyebilmek ve bunlara çözüm getirilmesi amacıyla bugün Halk Toplantısı adında bir toplantı yapacak olduğunu belirtti.

Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Tiyatro Salonunda yapılacak olan söz konusu Halk Toplantısı’na tüm vatandaşları davet eden Vali Kamçı, bu toplantılarda vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerini dinleyecek olduklarını belirtti. Yapılacak olan toplantıya ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının müdürlerinin de katılım gerçekleştireceğini belirten Kamçı, vatandaşların isteklerini, şikayetlerini ve önerilerini gerekli mercilere iletecek olduğunun altını çizdi.

Kamçı 28 Şubat 2017 (Bugün) saat 14:00’te Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Halk Toplantısı’na tüm vatandaşları davet etti.

DETAYLAR TOPLANTIDAN SONRA

İlginizi Çekebilir

Hayvan Otlatma Kavgası Kanlı Bitti!

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde iki farklı grup arasında hayvan otlatma problemi yüzünden çıkan sözlü kavganın büyümesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir