Kayseri Haber / Gündem / Vali Kamçı, Bölge Müdürlerine Ziyaret Düzenledi!

Vali Kamçı, Bölge Müdürlerine Ziyaret Düzenledi!

Ziyaretler çerçevesinde, ilk olarak İller Bankası Bölge Müdürlüğü’ne ziyaret düzenleyen Vali Kamçı’yı kuruma gelişte, Bölge Müdürü Sönmez Ata ve şube müdürleri karşılarken, Makamda Vali Kamçı’ya bilgi aktarımı yapan Bölge Müdürü Sönemz Ata, Söz konusu müdürlüğe bağlı olarak bulunan 5 şehrin yer aldığını belirtti. Bu kapsamda  kamu kullanımı fonksiyonu taşımakta olan tüm kentsel alt ve üst yapı tesisleri işlerinin etüt, plan ve projelerini hazırlama noktasında ve bu konular üzerinde yol gösterici, danışmanlık ve kontrollük hizmetlerini sağlamak ve bu yatırımların gerçekleşmesi için ne var ne yok yapmak amacıyla işlevlerine devam ettiklerini aktardı.

Sohbet şeklinde geçen ziyaret sonrasında Vali Kamçı, söz konusu bilgiler için Ata’ya teşekkür etti.

Kayseri İller Bankası Bölge Müdürlüğü sonrasında Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü’ne geçti ve Adnan Diltemiz’e makamında ziyaret düzenledi. Orman Bölge Müdürü Diltemiz aracılığıyla karşılanan Vali Kamçı, Diltemiz’i makamında ziyaret ederek bir süre diyalog kurdu. Diltemiz, Vali Kamçı’ya Kayseri’nin orman varlığı ve diğer yapılmakta olan çalışmaları hakkında bilgi aktarımında bulundu.

Vali Kamçı sonrasında DSİ 12. Bölge Müdürlüğü’ne ziyaret düzenledi. Geldiğinde Kamçı’yı karşılayan isimler Bölge Müdürü Okan Bal, Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri olarak belirtildi. Bölge Müdürü Bal, Kamçı’ya yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür etti. Ardından ise Kayseri’de devam etmekte olan ve bu yıl içerisinde planı yapılmış tüm DSİ yatırımları hakkında bilgilendirme yaptı.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir