Kayseri Haber / Gündem / Üzerine Televizyon Düşen 4 Yaşındaki Küçük Çocuk Canından Oldu!

Üzerine Televizyon Düşen 4 Yaşındaki Küçük Çocuk Canından Oldu!

Kayseri’de üzerine düşen televizyon sonucunda ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılan küçük kız, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Ailesi sinir krizi geçirdi.

26 Ocak 2017 tarihinde saat 13.15 civarında Melikgazi ilçe sınırları dahilinde yer alan İldem Cumhuriyet Mahallesi’nde hızlı bir şekilde gelişen olayda, 4 yaşındaki küçük kız çocuğu E.S.T.’nin üzerine televizyon düştü.

Televizyonun yarattığı etkiyle birlikte ağır yara alan çocuk hemen Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Talihsiz küçük kız çocuğu E.S.T., hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamayarak, gözlerini kapadı ve son yolculuğuna uğurlandı.

Bunun üzerine birçok vatandaş açıklama gönderdi. Televizyon ünitelerinin yerde olmasına, çocuklu bir evde duvara askı televizyon kullanılmamasına özen gösterilmesi gerektiği, televizyonun sağlam bir şekilde olduğundan emin olunması gerektiği vatandaşlar tarafından vurgulanırken, Kayseri’nin bu haber karşısında içi parçalandı. Sosyal medyada ve birçok platformda yankı getiren olay, talihsiz kızın ölümü sonucunda ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir