Kayseri Haber / Asayiş / Uyuşturucuya Şafak Baskını

Uyuşturucuya Şafak Baskını

Kayseri’de Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan şafak operasyonunda büyük bir çete çökertildi. Uyuşturucu tacirlerini yakalamak için başlatılan operasyonlar da çeşitli uyuşturucu maddeleri ve 10 şahıs gözaltına alındı. ‘Doktor’ lakaplı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde laborant olarak çalışan D.G. (48), ‘Japon’ lakaplı N.K. (48), ‘dede’ lakaplı N.A. (54), S.K. (45), H.E. (34), İ.M. (26), M.T. (34), A.E. (29), A.C. (41), S.E. (45) isimli şahıslar gözaltına alındı.

Şahısların ev ve iş yerlerinde yapılan aramalarda 52 adet extacy hap, 18 parça halinde 54,80 gram metamfetamin, 0,40 gram eroin, hassas terazi, 2 tabanca, 9 adet tabanca fişeği ve ‘Doktor’ lakaplı kişinin evinde ise damardan uyuşturucu alımında kullanılan 8 adet kan alma tüpü ele geçirildi.

Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonları arttırarak uyuşturucu ticareti yapan şahıslara göz açtırmayacağı bilgisi verildi. 10 kişinin gözaltı işlemleri emniyette devam ederken, soruşturmanın genişletilerek devam edeceği bilgisi verildi.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir