Kayseri Haber / Asayiş / Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırılmıyor!

Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırılmıyor!

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı ekipleri aracılığıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında sahte kimlik taşımakta olan bir kişiden toplam ağırlığı 300 gram olarak tespit edilen kubar esrar bulundu.

Hemen gözaltına alınan şahsın, bu suçunun yanı sıra çok sayıda farklı suçtan aranma kaydının bulunduğu ve cezaevinden firar ettiği edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Alınan bilgilere göre, Himmetdede Mahallesi’nde Himmetdede Jandarma Karakol Komutanlığı, İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı olarak çalışmalarını devam ettiren KOM Şube Müdürlüğü ekipleri aracılığıyla gerçekleştirilen rutin yol uygulaması sonucunda, sergilediği durumlardan şüphe çeken bir kişinin üzerinde arama gerçekleştirildi.

Şahıstan toplam olarak 300 gram kubar esrar yakalayan jandarma ekipleri, üzerinde yer alan kimliğin sahte kimlik olduğunu da tespit etti. Yapılan detaylı inceleme sonucunda şahsın kendisinin O.K olduğu öğrenilirken, çok sayıda suçtan dolayı aranmakta olduğu ve cezaevinden kaçtığı tespit edildi.

El koyulan uyuşturucu maddelerin tamamı şubeye teslim edilirken, O.K ise gözaltına alındı. Olaya yönelik soruşturmanın büyük bir hızla devam ettiği de belirtildi.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir