Kayseri Haber / Asayiş / Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırılmıyor!

Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırılmıyor!

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı ekipleri aracılığıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında sahte kimlik taşımakta olan bir kişiden toplam ağırlığı 300 gram olarak tespit edilen kubar esrar bulundu.

Hemen gözaltına alınan şahsın, bu suçunun yanı sıra çok sayıda farklı suçtan aranma kaydının bulunduğu ve cezaevinden firar ettiği edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Alınan bilgilere göre, Himmetdede Mahallesi’nde Himmetdede Jandarma Karakol Komutanlığı, İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı olarak çalışmalarını devam ettiren KOM Şube Müdürlüğü ekipleri aracılığıyla gerçekleştirilen rutin yol uygulaması sonucunda, sergilediği durumlardan şüphe çeken bir kişinin üzerinde arama gerçekleştirildi.

Şahıstan toplam olarak 300 gram kubar esrar yakalayan jandarma ekipleri, üzerinde yer alan kimliğin sahte kimlik olduğunu da tespit etti. Yapılan detaylı inceleme sonucunda şahsın kendisinin O.K olduğu öğrenilirken, çok sayıda suçtan dolayı aranmakta olduğu ve cezaevinden kaçtığı tespit edildi.

El koyulan uyuşturucu maddelerin tamamı şubeye teslim edilirken, O.K ise gözaltına alındı. Olaya yönelik soruşturmanın büyük bir hızla devam ettiği de belirtildi.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir