Kayseri Haber / Medya / Ünlü Oyuncudan Şok Eden Haber!

Ünlü Oyuncudan Şok Eden Haber!

Ayten Gökçer’in kızı Aslı Gökçer Oba, annesinin sağlık durumuyla ilgili, hastaneden taburcu olduğunu, durumunun gayet iyi bir şekilde seyrettiğini fakat fizik tedavinin devam edeceği açıklamasında bulundu.

Rahatsızlığının ne zaman ve neden dolayı olmasından önce, durumunun şuanda iyiye gitmesinin daha önem arz ettiğini ileten Oba, kendi çocuklarının bu durumu duyup üzülmemeleri için herhangi bir basın açıklaması yapmadıklarını ve bu durumu duyurmak istemediklerini iletirken, şuanda sağlık durumunun iyi olduğunu kimsenin merak etmesinin gerekli olmadığını vurguladı.

Ayten Gökçer, Hocaların Hocası olarak anılan tiyatro duayeni eşi Cüneyt Gökçer’in 2009 yılında hayata gözlerini yummasının ardından, kızının isteğiyle birlikte Ankara’dan İstanbul’a taşınmıştı. 19 yaşından beri çalıştığını, hayatının çalışmakla geçtiğini ve rahat bir nefes alamadığını ileten Gökçer, kızıyla, damadıyla, torunları ve dostlarıyla geçen bir hayatın tadını çıkarmak istediğini vurgulamıştı. Usta sanatçı, magazin dünyasından uzak bir şekilde Levent’te yer alan evinde sakin ve sessiz bir hayat devam ettiriyordu.

Felç geçirme olayından sonra sevenlerinin olayı duyup üzülmemesi için herhangi bir basın açıklaması yapılmazken, durumu iyiye gittiğinden dolayı basın açıklaması kızı aracılığıyla yapıldı. Fizik tedaviye gidecek olmasının dışında hiçbir sıkıntı ve probleminin olmadığın ileten kızı Oba, Allah’a şükrettiğini defalarca kez gözleri dolu bir şekilde vurguladı.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir